18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki żal

Nie żyje 21-letnia siatkarka

09.11.2021  15:46
Rosja: Nie żyje młoda siatkarka
Rosja: Nie żyje młoda siatkarka Fot: New Africa/Shutterstock

Rosja rozpacza po śmierci 21-letniej siatkarki. Odejście osoby tak młodej i pełnej sił jest dla wszystkich zawsze podwójnym ciosem prosto w serce. Co mogło doprowadzić do takiej niespodziewanej tragedii?

Rosja jest wstrząśnięta po tym, jak nagle odeszła 21-letnia siatkarka pochodząca z tego kraju. Alija Chambikowa nie żyje. Była blokującą w klubie Ufimoczki Ufa i odeszła 7 listopada.

Rosja: Nie żyje 21-letnia siatkarka

Wiadomo już, że wcześniej, u młodej kobiety wykryto poważną chorobę i trafiła ona do szpitala. O śmierci 21-letniej siatkarki poinformował w sieci jej klub sportowy.

W ostatnim miesiącu zdiagnozowano u niej poważną chorobę. Zdecydowaliśmy się nie nagłaśniać sprawy. Niestety, spełnił się najgorszy z możliwych scenariuszy

- mówił w rozmowie z portalem Sport-Express Denis Taipov, rzecznik Uralu Ufa.

Z uwagi na szacunek do bliskich Aliji Chambikowej dokładna przyczyna śmierci dziewczyny nie zostanie podana do publicznej wiadomości. Rzecznik zapewnił jednak, że ten zgon nie miał nic wspólnego z koronawirusem.

Rosyjskie media spekulują, że diagnoza, jaką nagle usłyszała 21-latka to białaczka.