18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mają tupet

Rosja STRASZY ATOMEM. "Katastrofa dla wszystkich"

13.05.2022  20:08
Rosja ponownie grozi bombą atomową
Rosja ponownie grozi bombą atomową Fot: Xinhua News/East News

Rosja od początku brutalnej wojny w Ukrainie zaznacza regularnie, że jest gotowa na wszystko - w domyśle na użycie bomby atomowej. Czy faktycznie posuną się tak daleko? Aż do zakończenia historii współczesnego świata.

III wojna światowa to zdecydowanie największy koszmar, o jakim tylko możemy pomyśleć. Z lęku, który nas przepełnia, doskonale zdają sobie sprawę specjaliści od kremlowskiej propagandy, którzy sieją go dalej w świat.

Odkąd Rosja zbrojnie zaatakowała Ukrainę, nie milkną echa przerażenia, które skupia się właśnie na konflikcie międzynarodowym z użyciem bomb atomowych. Politycy Putina dodatkowo dolewają oliwy do ognia.

Rosja ponownie grozi bombą atomową

Po tym jak Finlandia oficjalnie ogłosiła zamiar wejścia do NATO, były prezydent Rosji, Dmitrij Miedwiediew, stwierdził, że ryzyko otwartego konfliktu między Kremlem a NATO jest coraz większe.

Taki konflikt zawsze niesie ze sobą ryzyko przekształcenia się w pełnoprawną wojnę nuklearną. A to będzie katastrofalny scenariusz dla wszystkich

- pisze na Telegramie Miedwiediew.

Jakby było mało tego tupetu, na koniec swojej wiadomości Miedwiediew zalecił, by by członkowie NATO "przestali okłamywać siebie i innych". "Musicie tylko pomyśleć o możliwych konsekwencjach swoich działań. I nie dławcie się własną śliną w konwulsjach rusofobii!" - pisał polityk.

Myślicie, że naprawdę posuną się aż do użycia bomby atomowej?