18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat na ulicy

Koszmarny WYBUCH autobusu. Wielu rannych, są ofiary śmiertelne

13.08.2021  09:48
Rosja: Wybuch autobusu
Rosja: Wybuch autobusu Fot: Planeta.pl

Rosja jest dogłębnie wstrząśnięta. To właśnie tam doszło do straszliwego wybuchu autobusu komunikacji miejskiej, w wyniku którego jedna osoba zmarła, a 18 jest rannych. Służby ratunkowe robią wszystko by zminimalizować skutki dramatu.

Rosja stała się miejscem tragedii. W Woroneżu, położonego 485 km na południe od Moskwy, 18 osób zostało rannych w wyniku wybuchu w autobusie komunikacji miejskiej. Niestety, w wyniku tego dramatu jedna osoba zmarła, a trzy spośród grupy rannych są w stanie ciężkim. 

Rosja: Wybuch autobusu komunikacji miejskiej

W tym momencie rosyjskie władze wykluczają, by był to zamach terrorystyczny. W sieci można znaleźć wstrząsające zdjęcia i nagrania z miejsca tragicznego w skutkach wybuchu. Ostrzegamy, że są one przeznaczone tylko dla osób o mocnych nerwach.

W chwili wybuchu w nieszczęsnym autobusie komunikacji miejskiej znajdowało się 35 osób. Do eksplozji doszło późnym wieczorem, kiedy pojazd stał na jednym z tamtejszych przystanków. Początkowo w mediach pojawiały się informacje o 12-14 rannych. 

Dopiero tuż przed północą władze poinformowały o większej liczbie osób, które odniosły obrażenia i o jednej zmarłej. Najprawdopodobniej przyczyną wybuchu był gaz, przewożony w zbiornikach, niezgodnie z przepisami na dachu autobusu. To właśnie on musiał eksplodować.

Współczujemy szczególnie bliskich ofiar tego tragicznego wydarzenia. Z pewnością przeżywają teraz prawdziwe piekło.

logo Tu się dzieje