18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Psi los

Adoptowali i zjedli psa. Słodkiego kundelka spotkał piekielny los

11.02.2020  18:40
Adoptowali i zjedli psa. Słodkiego kundelka spotkał piekielny los
Adoptowali i zjedli psa. Słodkiego kundelka spotkał piekielny los Fot: Adam STASKIEWICZ/East News

Rosja stała się miejscem psiej kaźni. Słodki kundelek został adoptowany przez pewną parę, ale spotkał go los gorszy od samotności. 

Ludzie czasami okazują się mieć naturę straszną. Kundelek Nika na własnej skórze przekonał się, jak bardzo okrutni i bezlitośni być potrafią. Piesek z pewnością cieszył się z tego, że opuszcza schronisko. Nikt nie przypuszczałby, że wchodzi wprost w ramiona okrutnej śmierci.

Nika przebywał w schronisku i jego opiekunowie niesamowicie ucieszyli się, kiedy pewna para zdecydowała się na adopcję kundelka. Do tego przyszli oprawcy zwierzątka deklarowali, że "są w nim zakochani".

Rosja: adoptowali i zjedli psa

Po kilku dniach pracownicy schroniska dla formalności chcieli sprawdzić, czy Nika ma dobrą opiekę. Niestety, na miejscu wolontariuszka odkryła coś, czego nigdy w życiu nie zapomni.

Jeszcze zanim weszłam do domu poczułam dziwny zapach smażonego mięsa. Kiedy na werandzie zobaczyłam szczątki Niki, zrozumiałam, że stało się coś strasznego

- opowiadała wstrząśnięta kobieta.

Para początkowo wszystkiemu zaprzeczała. Potem jednak przyznali się do tego, że skatowali Nikę metalowym prętem, a następnie ugotowali i zjedli, jak gdyby nigdy nic.

Jesteśmy po prostu wstrząśnięci. Ta pani podała nam swoje dane paszportowe, zawarła umowę, wzięła psa i zjadła swoje nowe zwierzę tego samego wieczoru. To niewyobrażalne!

- mówi o całej sprawie Irina Savitskaya, dyrektorka schroniska. 

Butna para nie sądzi, by za zamordowanie psa czekała ich jakaś kara. Trudno nam sobie wyobrazić, co mają w głowie ludzie, którzy dopuszczają się tak potwornych czynów.

Czytaj także