18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne słowa

Rosja chce zająć CAŁĄ GRUZJĘ?! "Taki kraj nie istniał!"

02.08.2022  21:48
Miedwiediew zająłby nawet Gruzję?!
Miedwiediew zająłby nawet Gruzję?! Fot: Wojtek Laski/East News

Cała Gruzja miałaby zniknąć z map świata?! Znany w Rosji polityk i były prezydent kraju Dmitrij Miedwiediew po raz kolejny odlatuje w swoich planach i poglądach na obecną rzeczywistość.

Żyjemy w trudnych i przepełnionych cierpieniem czasach. Wojna w Ukrainie, zbrodniczo zapoczątkowana przez Rosję, dowodzi pewnych koszmarnych faktów. Niestety, wciąż towarzyszy nam lęk o przyszłość i rozwój tego konfliktu.

III wojna światowa to zdecydowanie największy koszmar, o jakim tylko możemy pomyśleć. Z lęku, który nas przepełnia, doskonale zdają sobie sprawę specjaliści od kremlowskiej propagandy, którzy sieją go dalej w świat. Odkąd Rosja zbrojnie zaatakowała Ukrainę, nie milkną echa przerażenia, które skupia się właśnie na konflikcie międzynarodowym z użyciem bomb atomowych. Politycy Putina dodatkowo dolewają oliwy do ognia.

Miedwiediew zająłby nawet Gruzję?!

W mediach społecznościowych Dmitrija Miedwiediewa, byłego prezydenta Federacji Rosyjskiej i aktualnego wiceprzewodniczącego Rady Bezpieczeństwa, opublikowano oburzający wpis. Polityczny sprzymierzeniec Władimira Putina wspomniał w nim m.in. o Gruzji i Kazachstanie. 

Jego słowa szybko usunięto, ale internet nie zapomina. Nikt również nie przeprosił za tak koszmarne poglądy. Trudno sobie wyobrazić, do czego zdolna będzie Rosja, jeśli zdecyduje się postawić wszystko na jedną kartę. Mamy wrażenie, że w jej oczach cała Europa Wschodnia tak naprawdę nie istniała.

Po wyzwoleniu Kijowa i wszystkich terytoriów Małej Rusi od band nacjonalistycznych, głoszących wymyśloną przez siebie "ukraińskość", Rosja ponownie się zjednoczy

- miał napisać Dmitrij Miedwiediew w mediach społecznościowych.

Potem, pod jedną ręką Moskwy, dowodzonej przez Słowian, wyruszymy na kolejną kampanię na rzecz przywrócenia granic naszej Ojczyzny, która jak wiecie, nigdzie się nie kończy

- dodał wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej.

Warto zaznaczyć, że w obszernym poście wiceprzewodniczącego Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej stwierdzono, iż do 1801 roku "taki kraj jak Gruzja nie istniał". Jak dodano na profilu Miedwiediewa, kraj ten wykształcił się tylko w granicach Imperium Rosyjskiego, dlatego "Osetia Północna i Południowa, Abchazja oraz pozostałe terytoria Gruzji mogą być zjednoczone wyłącznie jako część jednego państwa z Rosją".

Boicie się takich postaw? To chyba całkiem uzasadniony strach.