18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Iwan, Iwan, pokaż rogi...

13-latka w ciąży z 10-latkiem. Gwałt, zdrady i wielka kariera

Wojciech Kozicki
19.05.2020  09:08
Rosja i nastolatka w ciąży - jej medialny sukces ma wielu ojców
Rosja i nastolatka w ciąży - jej medialny sukces ma wielu ojców Fot: Twitter/Deez 2 MFs

Afera w Rosji. 13-letnia Daria jest w ciąży i trzeba przyznać, zaszła daleko. Odkąd ogłosiła, że będzie miała dziecko z 10-latkiem, stała się gwiazdą i celebrytką. Czuliśmy, że w tej sprawie coś ciekawego jeszcze się urodzi. Nastolatka ujawniła nowe informacje o swoim stanie błogosławionym. Kto maczał w tym palce?

13-letnia Daria z Kraju Krasnojarskiego w Rosji ogłosiła niedawno, że przydarzyła jej się wpadka. Wczesna i niechciana ciąża z kolegą Iwanem wstrząsnęła krajem, a para bardzo młoda brylowała w telewizji  i internecie, apelując o wsparcie sponsorów. Kariera stała przed nią otworem, ale sprawa chyba za bardzo przycichła, bo przyszła mama zdradziła kolejne szczegóły swojej ciąży.

Nastolatka w ciąży - kto maczał w tym palce?

Świat dowiedział się, że Daria i Iwan uprawiali seks w listopadzie 2019 roku w domu chłopca pod nieobecność rodziców. Dziewczyna narzekała również, że gdy sąsiedzi dowiedzieli się o jej stanie błogosławionym, zaczęli ją wytykać palcami. Mówili jej, że „jest suką i robi to ze wszystkimi”.

Media podejrzewały jednak od jakiegoś czasu, że plemnik-zwycięzca nie należał do Iwana, chociaż lekarze oceniali, że to możliwe. Podobno nastolatka zawierała bardzo dużo zbyt bliskich znajomości i prawdopodobnie przyprawiła Iwanowi rogi. Podejrzenia padły wkrótce na starszego Stiopę.

13-letnia Daria robi karierę z powodu wczesnej ciąży
13-letnia Daria robi karierę z powodu wczesnej ciąży Fot: Instagram

Kim jest Stiopa? To starszy kolega Darii, który miał ją szantażować, że jeśli nie będzie z nim uprawiała seksu, to Iwan dowie się o jej bujnym życiu towarzyskim.

Nastolatka zgwałcona?

Daria zdecydowała się na kolejne sensacyjne wyznanie. Na Instagramie napisała, że Iwan nie jest ojcem, a ona została zgwałcona przez 16-letniego kolegę z innej szkoły. Miał to być „wysoki gruby chłopak, który dopadł ją na klatce schodowej”.

To był gwałt. Nie potrafię opisać, jak do niego doszło, ponieważ wspominanie o tym wszystkim wciąż sprawia mi ból. Przez długi czas po tym incydencie nie mogłam nic zrobić, byłam jednocześnie przerażona i samotna – wyznała Daria. (radiozet.pl)

Zagłosuj

Czy seks na zgodę ma sens?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze