18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworne WIDEO

Śmierć na konkursie jedzenia ciasta

Wojciech Kozicki
17.02.2020  18:45
To był jej ostatni deser. Umierała z ciastem w ustach
To był jej ostatni deser. Umierała z ciastem w ustach Fot: YouTube

Słodycze to śmierć nie tylko ze względu na szkodliwy wpływ cukru na zdrowie. W tym wypadku słodkie ciasto okazało się dosłownie brutalnym mordercą. W Rosji młoda kobieta wzięła udział w konkursie jedzenia ciasta i skończyło się to zgonem.

Rosjanka Alexandra Yudina udała się wieczorem do baru w Moskwie. Zobaczyła, że trwał tam konkurs jedzenia ciasta, więc spontanicznie wzięła w nim udział. 23-letnia ratowniczka medyczna przegrała w nim życie.

Jak podaje „Daily Mail”, Rosjanka spałaszowała aż trzy ciasta czekoladowe z piankowym nadzieniem (Choco Pies), ale w pewnym momencie nie mogła złapać oddechu i upadła na podłogę. Osoby obecne w barze nie mogły jej pomóc, a ona umierała z ustami pełnymi ciasta. Ratownicy medyczni po przybyciu na miejsce stwierdzili zgon, a wideo z tej tragedii nagrane przez imprezowiczów trafiło do sieci.

Rosyjskie media podały, że Yudina pół roku temu usłyszała dramatyczną diagnozę – była chora na białaczkę. Swoim przyjaciołom mówiła, że chce cieszyć się życiem i świetnie się bawić. Prawdopodobnie dlatego wzięła udział w konkursie jedzenia ciasta.

Okazuje się, że to nie pierwszy taki przypadek na świecie. W 2020 roku w Australii w Beach House Hotel, 60-latka również jadła słodkości na czas, a ciasto lamington okazało się dla niej wyrokiem śmierci.

Rosja i śmierć na konkursie jedzenia ciasta - WIDEO

Czytaj także