18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wpadli prosto do piekła

Wypadek jak z horroru. Ugotowali się żywcem

Wojciech Kozicki
20.11.2019  19:27
Wypadek w Rosji - zginęli w męczarniach kipiącym piekle
Wypadek w Rosji - zginęli w męczarniach kipiącym piekle Fot: YouTube

Ziemia pochłonęła pojazd razem z ludźmi, którzy ugotowali się żywcem w piekielnej otchłani. To nie scenariusz horroru, a rzeczywistość w Rosji, gdzie wydarzył się makabryczny wypadek samochodowy. Ludzie w Ładzie zginęli w męczarniach i osierocili piątkę dzieci.

Szokujący wypadek w Rosji w miejscowości Penza. Dwóch mężczyzn ledwo zdążyło wsiąść do samochodu zaparkowanego za sklepem, gdy zarwał się asfalt. Ludzie i pojazd zostali pochłonięci przez ziemię i wpadli do wielkiej dziury. To jednak nie koniec tragedii, bo pasażer i kierowca zginęli wyjątkowo bolesną śmiercią.

W dziurze znajdowała się woda o temperaturze 75 stopni Celsjusza, a mężczyźni zakleszczyli się w samochodzie na amen. Nie mieli żadnych szans, 53- i 49-latek ugotowali się żywcem. Jak podaje thesun.co.uk, „mężczyźni zginęli niemal natychmiast”.

Rosyjska prokuratura bada sprawę w kierunku spowodowanie śmierci dwóch osób w wyniku zaniedbania, za co grozi nawet 4 lata więzienia. Jak na razie ustalono, że ziemia zapadła się na skutek usterki sieci ciepłowniczej, a konkretnie erozji gleby przez gorącą wodę. Firma obsługująca magistralę twierdzi, że niedawno przeprowadzono diagnostykę systemu i wszystko było w porządku. Świadkowie zeznali, że tuż przed wypadkiem w tym samym miejscu przejeżdżały inne samochody.

Wypadek samochodowy w Rosji - zarwała się ziemia, ugotowali się żywcem:

Przeczytaj więcej
Komentarze