18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nic dobrego

Rosja ma nową ŚMIERCIONOŚNĄ BROŃ. Prometeusz niszczy satelity

18.05.2022  16:50
Rosja ma nową broń. Prometeusz może niszczyć satelity
Rosja ma nową broń. Prometeusz może niszczyć satelity Fot: Wojtek Laski/East News

Rosja wyjątkowo brutalnie działa w wojnie z Ukrainą. Teraz okazuje się, że kraj Władimira Putina ma w posiadaniu broń zdolną niszczyć nawet satelity. Nic dobrego z tego nie wyniknie.

Rosja robi wszystko, by wygrać wojnę z Ukrainą, którą sama wywołała. Kraj Władimira Putina nie cofa się przed żadnym okrucieństwem w drodze do wyznaczonych sobie celów militarnych. Wygląda na to, że jest gorzej, niż przypuszczaliśmy.

Rosja ma nową broń. Prometeusz może niszczyć satelity

Rosja dysponuje nie tylko bronią atomową, ale również rakietami zdolnymi niszczyć satelity. Śmiercionośna broń Prometeusz może zmienić oblicze tej brutalnej wojny, w której cierpią cywile. 

Nowa generacja przeciwlotniczych zestawów rakietowych S-500 "Prometeusz", łączących funkcje obrony przeciwlotniczej i obrony przeciwrakietowej, wchodzi do służby w rosyjskiej armii

- powiedział wicepremier Rosji Jurij Borysow, cytowany przez agencję Interfax.ru.

Prometeusz według dowódców rosyjskiej armii S-500 stanie się podstawą systemu obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej Rosji. Dodatkowo jak podaje Interfax.ru, naczelny dowódca sił powietrznych Rosji Siergiej Surowikin wcześniej stwierdził, że S-500 będzie w stanie niszczyć satelity i broń hipersoniczną wszystkich modyfikacji w bliskiej odległości.

Myślicie, że te dozbrojenia są celowe, by móc potem atakować kolejne kraje? Wszystkie scenariusze w tej wojnie zdają się już być prawdopodobne.