18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Para bardzo młoda

14-latka w ciąży z 10-latkiem. Wyznała potworną prawdę

Wojciech Kozicki
14.02.2020  10:56
Młoda Rosjanka w ciąży - będzie miała dziecko z dzieckiem
Młoda Rosjanka w ciąży - będzie miała dziecko z dzieckiem Fot: Youtube, Facebook

Rosja i bardzo wczesna ciąża. Nastolatka niedawno wyznała, że zaszła w ciążę z 10-latkiem. Podejrzewano jednak, że chłopak w tak młodym wieku już jest rogaczem, bo dziewczyna zawierała dużo zbyt bliskich znajomości i podobno z niejednego chleba piec jadła. Teraz zdecydowała się na wstrząsające wyznanie.

14-letnia Daria „Dasha” Sudnisznikowa daleko zaszła. Odkąd została zapłodniona przez 10-letniego Iwana, stała się w Rosji gwiazdą. W mediach społecznościowych para apeluje do sponsorów i znanych marek o kontrakty. Młodzi rodzice brylują również w telewizji, opowiadając o swojej miłości i wspólnych spacerach.

Niektórzy twierdzą, że Iwan nie jest ojcem, bo Daria była bardzo towarzyska i otwarta na nowe znajomości. 10-latek jest jednak przekonany, że to jego plemniki pierwsze dotarły do celu.

Daria nigdy nie była z innym mężczyzną. Wiem to na pewno. Jestem ojcem jej dziecka – zapewniał Iwan w rosyjskiej telewizji.

Rosyjska ruletka - kto jest ojcem dziecka?

W końcu Daria pękła i wyznała prawdę. Ojcem nie jest 10-letni Iwan, a 15-letni Stiopa. Twierdzi jednak, że chociaż uprawiali seks, to nie miała na to ochoty. Podobno młody sportowiec z jej szkoły szantażował ją i zmusił do stosunku.

Trzeba jednak przyznać, że Daria również ma coś wspólnego ze sportem… znakomicie przebiegła maraton kłamstwa

Rosyjska nastolatka w ciąży - dziecko zrobiło jej dziecko:

Przeczytaj więcej
Komentarze