18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Budynek się zawalił!

Wybuch gazu w centrum handlowym [WIDEO]

Wojciech Kozicki
12.02.2021  08:52
Wybuch gazu w Rosji. Zawaliło się centrum handlowe
Wybuch gazu w Rosji. Zawaliło się centrum handlowe Fot: Planeta.pl

Rosja i tragiczne wiadomości – w piątek rano nastąpił potężny wybuch w centrum handlowym, a „budynek złożył się jak domek z kart”. Pojawiły się nieoficjalnie informacje, że mógł to być zamach lub atak terrorystyczny, ale rosyjskie służby podają oficjalnie, że najprawdopodobniej nastąpił wybuch gazu.

Rosja – piątek 12 lutego zaczął się od katastrofy i dramatu! Nastąpił wybuch gazu w centrum handlowym we Władykaukazie, w rosyjskiej Osetii Północnej. Eksplozja była tak potężna, że budynek został całkowicie zniszczony i się zawalił. Na szczęście wybuch nastąpił wcześnie rano, więc w sklepach nie było jeszcze klientów.

Rosja i wybuch w centrum handlowym

Trwa przeszukiwania gruzowiska, z którego jak potwierdzono już oficjalnie, został uratowany pracownik ochrony. Nie ma oficjalnych informacji o innych osobach poszkodowanych w wybuchu lub ofiarach śmiertelnych. Ocalony ochroniarz powiedział, że był w budynku sam, ale służby biorą pod uwagę, że niektórzy sprzedawcy mogli pojawić się tego dnia wcześniej w pracy.

Eksplozja zniszczyła całkowicie trzykondygnacyjny budynek, który - jak podały służby ratownicze - "złożył się jak domek z kart". Na parterze znajdował się duży supermarket spożywczo-przemysłowy, na wyższych piętrach były biura i gabinet stomatologiczny – pisze Radio ZET.

Czytaj także