18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zapowiedzieli wojnę

Rosja grozi Polsce. "Atak na Warszawę"

Wojciech Kozicki
25.08.2022  17:50
Rosja zapowiada wojnę z Polską. "Atak na Warszawę i Berlin" [WIDEO]
Rosja zapowiada wojnę z Polską. "Atak na Warszawę i Berlin" [WIDEO] Fot: Shutterstock/Shag 7799

Wojna w Ukrainie trwa, Rosja ponosi ogromne straty, ale Putin już odgraża się NATO i Polsce. Rosyjskie media propagandowe stają na głowie, a na antenie Rossija1 znów zapowiedziano „szturm na Warszawę”. Rosyjscy propagandyści oszaleli?

Rosyjska propaganda kipi od głupoty i absurdu. Chociaż straty Rosji na Ukrainie rosną, to propagandowe media straszą atakiem atomowym na USA oraz „zniszczeniem Warszawy w 30 sekund”. Na tym jednak nie koniec. W programie na antenie Rossija1 Aleksander Kakim z rozrzewnieniem wspominał czasy ZSRR i obwiniał USA o rozdzieleniu narodu rosyjskiego i ukraińskiego. Ma jednak nadzieję, że znów się połączą i razem ruszą na wojnę z Polską i Niemcami.

Szok w rosyjskiej telewizji. Groźny pod adresem Polski

Zdaniem Kakima, odbudowa rosyjskiego imperium potrwa wiele dekad. Sergiej Mardan stwierdził jednak, że można tego dokonać w rok. Podkreślił, że skoro Rosja i Ukraina są jednym narodem, to ponowna unia nie będzie problemem. Zasugerował, że gdy Rosjanie zjednoczą się z Ukraińcami, powinni rozpocząć wojnę z Polską i Niemcami.

Pragnę przypomnieć, że dwie dekady temu Rosja rozpoczęła dwie antyterrorystyczne operacje w Czeczenii. Tak naprawdę to były dwie krwawe wojny domowe. Jednak po tylu latach rany obu narodów zostały wyleczone. Czeczeni i Rosjanie ramię w ramię walczą w Ukrainie. I to samo stanie się z samą Ukrainą, że przyjdzie czas, kiedy Rosjanie i Ukraińcy ramię w ramię będą szturmować Warszawę albo Berlin - powiedział Mardan na antenie rosyjskiej telewizji.

Czy powinniśmy brać rosyjskie groźby na poważnie? Czy Rosja byłaby w stanie zaatakować kraje NATO?

Rosja grozi Polsce. rosyjska propaganda na ostro [WIDEO]

logo Tu się dzieje