18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Hardcore na porodówce

Chłopczyk urodził się z dwoma penisami, miał za dużo nóg

13.10.2019  16:50
Chłopczyk urodził się z dwoma penisami, miał za dużo nóg
Chłopczyk urodził się z dwoma penisami, miał za dużo nóg Fot: YouTube/Printscreen

Chłopczyk z trzema nogami, podwójnymi genitaliami i bez odbytu przyszedł na świat w Rosji. Matka wiedziała, że będzie niepełnosprawny już wiele tygodni przed porodem.

Szokujące narodziny w Rosji. Malutki chłopczyk przyszedł na świat z dodatkowymi kończynami i narządami. Miał trzy nogi, dwa penisy i niewykształcony odbyt.

Mama chłopczyka dowiedziała się o jego niepełnosprawności jeszcze w ciąży - w czasie badania USG. Nie chciała jednak dokonywać aborcji i urodziła dziecko siłami natury.

Wchłonął brata

Chłopcem zajęli się moskiewscy lekarze. Maluszek przeszedł szereg operacji, dzięki którym będzie mógł funkcjonować normalnie.

Urolodzy usunęli mu dodatkowe narządy płciowe i przeszczepili odbyt. Wcześniej jeden z najlepszych rosyjskich chirurgów - Jurij Skokołow - usunął chłopcu trzecią nogę.

Lekarze podejrzewają, że dodatkowe kończyny i narządy pochodziły od brata bliźniaka, którego zarodek nie wykształcił się prawidłowo. Chłopczyka czeka jeszcze jedna, ostatnia operacja.

Czytaj także