18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia w Rosji

Katastrofa samolotu. Nikt nie przeżył [WIDEO]

11.02.2022  20:55
Rosja. Katastrofa samolotu. Nikt nie przeżył [WIDEO]
Rosja. Katastrofa samolotu. Nikt nie przeżył [WIDEO] Fot: Planeta.pl

Katastrofa samolotu w Rosji. Na Kamczatce rozbiła się jednosilnikowa maszyna AN-2. Niestety, potwierdzono smutną wiadomość, że nikt nie przeżył tej katastrofy lotniczej.

Tragiczna wiadomości z Rosji. W piątek rano na Kamczatce rozbił się jednosilnikowydwupłatowiec AN-2. Dramat rozegrał się dokładnie w południowej części Kamczatki w rejonie jelizowskim. Jak widać na udostępnionych zdjęciach, po uderzeniu w ziemię, samolot stanął w płomieniach.

Rozbił się samolot w Rosji.  Jaka była przyczyna katastrofy?

Jak ujawniły służby, samolot AN-2 był wykorzystywany do dostarczania żywności i artykułów przemysłowych do wsi Tymlat. Katastrofa wydarzyła się tuż po starcie. Na pokładzie znajdowało się dwóch członków załogi, ale żaden z nich nie przeżył. Ich zwłoki wydobyto z płonącego wraku maszyny, który znajduje się kilometr od pasa startowego.

Przyczyna katastrofy wciąż jest nieznana. Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych Rosji powołało komisję do zbadania jej okoliczności.

Świadkowie zdarzenia zauważyli, że maszyna runęła na ziemię i stanęła w płomieniach po zderzeniu się z ziemią. Natychmiast zaalarmowali służby, które przez kilka godzin na miejscu katastrofy prowadzili akcję poszukiwawczą i gaszenie ognia – informuje portal O2.pl.

Media przypominają, że poprzednia katastrofa lotnicza wydarzyła się w Kraju Kamczackim 6 lipca, gdy samolot rozbił się podczas próby lądowania. Zginęło wtedy 22 pasażerów, w tym dzieci i sześcioosobowa załoga.

Katastrofa samolotu w Rosji [WIDEO]

logo Tu się dzieje