18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dla ludzi o mocnych nerwach

Niedźwiedź obdarł mężczyznę ze skóry. Makabra w środku lasu

24.10.2019  11:57
Niedźwiedź obdarł mężczyznę ze skóry. Makabra w środku lasu
Niedźwiedź obdarł mężczyznę ze skóry. Makabra w środku lasu Fot: Pixabay

36-letni Aleksiej przebywał w lesie z przyjaciółmi, gdy zaatakowała go niedźwiedzica. Mężczyzna został przez zwierzę pogryziony i oskórowany. lekarze walczą o jego życie.

Wyspy Kurylskie w Rosji. 36-letni Aleksiej Iwanowski i jego znajomi udali się do lasu by zbierać kraby. Wypadu omal nie przypłacili życiem - zetknęli się ze stadem niedźwiedzi.

Gdy łowili kraby, kilka niedźwiedzi, w tym samica z młodymi, znalazło się w pobliżu. Wtedy z niewiadomych przyczyn niedźwiedzica miała zaatakować Aleksieja. Ugryzła go w nogę, a następnie zaczęła obdzierać ze skóry.

Oskórowany przez zwierzę

Aleksiej stracił skórę na głowie, szyi i plecach. Po ataku niedźwiedzica ruszyła w stronę jego kolegi, jednak pozostali ludzie odstraszyli ją rzucając kamieniami i oślepiając reflektorami w samochodach. Później wezwali pomoc.

Znajomi 36-latka byli przekonani, że ich towarzysz nie żyje. A jednak - ratownicy reanimowali go i przywrócili mu funkcje życiowe. Później Aleksiej Iwanowski został przewieziony do oddalonego o 400 km szpitala w Jużnosachalińsku. Lekarze przyszyli mu ucho, ale musieli amputować nogę. Mężczyzna został wprowadzony w stan śpiączki. Medycy walczą o jego życie - podaje Mirror.

Przeczytaj więcej
Komentarze