18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tragiczny czwartek

Nożownik wdarł się do przedszkola. Zamordował małe dziecko

31.10.2019  16:23
Nożownik wdarł się do przedszkola. Zamordował małe dziecko
Nożownik wdarł się do przedszkola. Zamordował małe dziecko Fot: Shutterstock

Uzbrojony w nóż mężczyzna wdarł się do przedszkola i zaatakował 6-letnie dziecko. Chłopczyk zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.

Przedszkole "Bajka". W czwartkowe popołudnie 36-letni mężczyzna wbiegł do budynku i wyciągną nóż. W jednej z sal zaatakował 6-letniego chłopczyka.

Dziecko zostało ugodzone w szyję. Niestety, rana okazała się śmiertelna - chłopczyk zmarł na miejscu, na oczach innych maluchów.

Rusza śledztwo

Do tragicznego zdarzenia doszło w mieście Narjar-Mar w Rosji. Agencja Prasowa TASS podaje, że w czasie ataku mężczyzna znajdował się pod działaniem narkotyków. Część mediów twierdzi, że nożownik w przeszłości leczył się psychiatrycznie, a gdy atakował, miał halucynacje. Kolejne źródła donoszą, że ochrona placówki wpuściła go do środka, myśląc, że jest tatą jednego z dzieci.

Sprawą już zajęli się rosyjscy śledczy. Zbadają nie tylko przyczyny ataku, ale także działania firmy ochroniarskiej, która miała bez problemu wpuścić mężczyznę do środka, oraz czy przedszkole funkcjonuje prawidłowo.