18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tragiczny czwartek

Nożownik wdarł się do przedszkola. Zamordował małe dziecko

31.10.2019  16:23
Nożownik wdarł się do przedszkola. Zamordował małe dziecko
Nożownik wdarł się do przedszkola. Zamordował małe dziecko Fot: Shutterstock

Uzbrojony w nóż mężczyzna wdarł się do przedszkola i zaatakował 6-letnie dziecko. Chłopczyk zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.

Przedszkole "Bajka". W czwartkowe popołudnie 36-letni mężczyzna wbiegł do budynku i wyciągną nóż. W jednej z sal zaatakował 6-letniego chłopczyka.

Dziecko zostało ugodzone w szyję. Niestety, rana okazała się śmiertelna - chłopczyk zmarł na miejscu, na oczach innych maluchów.

Rusza śledztwo

Do tragicznego zdarzenia doszło w mieście Narjar-Mar w Rosji. Agencja Prasowa TASS podaje, że w czasie ataku mężczyzna znajdował się pod działaniem narkotyków. Część mediów twierdzi, że nożownik w przeszłości leczył się psychiatrycznie, a gdy atakował, miał halucynacje. Kolejne źródła donoszą, że ochrona placówki wpuściła go do środka, myśląc, że jest tatą jednego z dzieci.

Sprawą już zajęli się rosyjscy śledczy. Zbadają nie tylko przyczyny ataku, ale także działania firmy ochroniarskiej, która miała bez problemu wpuścić mężczyznę do środka, oraz czy przedszkole funkcjonuje prawidłowo.

Czytaj także