18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Putin jest opętany?

Rosjanie zabijają cywilów. "Zginęły dzieci"

25.02.2022  11:56
Armia rosyjska zabija cywilów. Giną dzieci na Ukrainie
Armia rosyjska zabija cywilów. Giną dzieci na Ukrainie Fot: Russian Presidential Press Service/Associated Press/East News

Drugi dzień trwa wojna na Ukrainie, a liczba ofiar śmiertelnych wciąż rośnie. Doradca ministra spraw wewnętrznych Wadym Denysenko potwierdził, że wojska Putina prowadzą ostrzał obiektów cywilnych, przez co ZGINĘŁY DZIECI!

Rosja nadal prowadzi inwazję na Ukrainę, a kolejne źródła podają, że żołnierze Putina mordują ludność cywilną. Doradca ministra spraw wewnętrznych Wadym Denysenko poinformował, że łącznie w ciągu ostatniej doby siły rosyjskie ostrzelały 33 obiekty cywilne. Ofiarami ostrzału okazała się dwójka ukraińskich dzieci. Pojawiają się informacje o ostrzelanych przedszkolach. Pod ostrzałem rosyjskim znalazł się sierociniec z 50 dziećmi w miejscowości Worzel w obwodzie kijowskim. Dzień wcześniej podano, że od rosyjskiego ostrzału zginął 17-latek.

Wojna na Ukrainie. Coraz więcej ofiar

Niestety, to raczej dopiero początek masakry, ponieważ czołgi rosyjskie zbliżają się do Kijowa od północnego zachodu, a w dzielnicy Obołoń w północno-zachodniej części Kijowa trwają walki z rosyjskimi dywersantami. Wojska Lądowe Ukrainy apelują do ludności cywilnej o wsparcie obrony miasta oraz przygotowania koktajli Mołotowa domowej roboty.

W pierwszym dniu inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę zginęło 137 obywateli Ukrainy, a 306 zostało rannych. Ukraiński MON informuje też o około 800 ofiarach po stronie armii rosyjskiej – informuje Wirtualna Polska.