18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

masowe samobójstwo?

Rosyjscy żołnierze ZJEDLI TRUTKĘ NA SZCZURY. Sami ją sobie "podali"

09.08.2022  17:17
Miała być rzeź szczurów, umarli rosyjscy żołnierze
Miała być rzeź szczurów, umarli rosyjscy żołnierze Fot: DELIL SOULEIMAN/AFP/East News, Shutterstock

Masowa śmierć rosyjskich żołnierzy w szpitalu w Sewastopolu. Żaden z nich nie jest ofiarą wojny. Zabiła ich nieprawidłowo przeprowadzona deratyzacja.

Wiele już było dziwnych historii z frontu, odkąd Rosja brutalnie zaatakowała Ukrainę. Mówiło się o zdarzeniach, które przejdą do historii, jak choćby wewnętrzna walka między rosyjskimi żołnierzami, która skutkowała śmiercią wielu z nich, czy ostrzelanie własnych oddziałów.

Teraz, wprost z okupowanego już od 2014 roku Krymu, dochodzą kolejne szokujące informacje. W jednym z tamtejszych rosyjskich szpitali wojskowych, w tragicznych okolicznościach zmarło ośmiu żołnierzy, a ich kilkunastu kolegów walczy o życie. Co ważne, żaden z nich nie jest ofiarą wojny.

Rosyjscy żołnierze nie żyją. Zjedli trutkę na szczury

Co ich zabiło? Trutka na myszy. Kto im ją podał? To bardzo ciekawa historia...

Okazuje się, że w budynku 1472 szpitala rosyjskiej marynarki wojennej w Sewastopolu przeprowadzano deratyzację. Trutka na szczury została rozsypana we wszystkich pomieszczeniach, także w kuchni. Jak doszło do tego, że dostała się do jedzenia? Tego nie wiemy. Wiemy, że po spożyciu posiłku ponad dwudziestu żołnierzy doznało poważnego, zagrażającego życiu zatrucia.

Trutka miała wybić szczury, wybiła żołnierzy. Ośmiu już straciło życie, osiemnastu jest w ciężkim stanie i przebywa na oddziale intensywnej terapii. Informację o masowym otruciu ujawnił ukraiński dziennikarz Roman Cymbaluk.

Rosjanie giną w Ukrainie

Według informacji Pentagonu, od początku inwazji na Ukrainę, Rosja straciła już od 70 do 80 tysięcy żołnierzy. W szacunkach tych ujęci są zarówno zabici, jak i ranni raszyści

Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy informuje z kolei, że od początku wojny do końca lipca, w Ukrainie zginęło już ponad 40 tysięcy żołnierzy wrogiej armii.