18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wojna ze światem, bez litości"

Szok w rosyjskiej TV. Zapowiedzieli atak na NATO

21.04.2022  08:43
Rosyjska propaganda na ostro. Swir propagandysta zapowiada atak na NATO

Rosyjska propaganda przekracza kolejne granice absurdu i zdrowego rozsądku. Władimir Sołowjow, czyli  jeden z najbardziej odklejonych od rzeczywistości propagandystów Kremla, w rosyjskiej telewizji ogłosił, że wojna nie skończy się na Ukrainie i „nie będzie litości”. Putin podobno zaatakuje cały świat. A po co tak skromnie, niech od razu wypowiedzą wojnę kosmosowi!

Oglądanie rosyjskiej telewizji to jak podróż do innego wymiaru. Eksperci na antenie snują plany ataku na Warszawę, apeluje się o wprowadzenie totalnej cenzury, pokazują publiczne egzekucje i zachęcają do wieszania Ukraińców, a Władimir Sołowjow rzuca uroki na przeciwników Rosji. To właśnie „medialny żołnierz Putina” znów odleciał, tym razem zapowiadając, że wkrótce Rosja zaatakuje żołnierzy NATO. Oczywiście o stratach i nieudolności rosyjskiej armii nawet słowem nie wspomniał...

Rosyjska propaganda level hard. Grożą wojną światową

Dziennikarz kanału Rossija 1 zapowiedział, że „operacja specjalna” na terytorium Ukrainy to nie koniec, a kraje NATO są następne w kolejności na celowniku rosyjskich żołnierzy.

Wierzę, że "operacja specjalna" wchodzi w nową fazę. Ukraina już nie wystarczy. Dziś mówimy o krajach NATO, które zaopatrują ją w swoją broń. Będziemy miażdżyć machinę wojenną NATO, tak samo jak mieszkańców krajów NATO. NATO będzie musiało zadać sobie pytanie: "Czy mamy wystarczająco dużo broni, aby się bronić? Czy mamy wystarczająco dużo ludzi?". A wtedy nie będzie litości, nie będzie litości – powiedział Sołowjow.

Władimir Sołowjow zapowiedział, że nie tylko Ukraina zostanie poddana denazyfikacji. Podkreślił, że „wojna przeciwko Europie i światu” będzie miała nowy kierunek, a Rosja zacznie traktować wrogów surowiej.

Czy można traktować takie groźby poważnie? A może to tylko majaki kremlowskiego wariata, który boleśnie odczuwa unijne sankcje?

Szok w rosyjskiej telewizji. Sołowjow przedawkował propagandę [WIDEO]

Czytaj także