18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Putonowscy mordercy

Rosyjski czołg zabił 9-letnie dziecko. Krwawa rzeź w Ukrainie

22.03.2022  14:28
Rosjanie mordują cywilów
Rosjanie mordują cywilów Fot: VLADJ55/Shuttterstock

Pod Charkowem rosyjski czołg zaatakował przejeżdżający samochód osobowy. Mimo że pasażerowie błagali o litość i wymachiwali białą flagą, okupanci kontynuowali ostrzał. Na miejscu zginęli rodzice oraz 9-letnia dziewczynka.

Rosyjskie bestialstwo nie zna granic. Jak przekazała Prokuratura Generalna Ukrainy, putinowscy oprawcy zaatakowali samochód osobowy, mordując trzy osoby.

W obwodzie charkowskim rosyjski czołg ostrzelał  samochód osobowy, zabijając trzy osoby, w tym dziewięcioletnie dziecko - przekazała na Facebooku ukraińska prokuratura.

Według relacji świadków rodzina krzyczała i wymachiwała białą flagą, lecz to nie zatrzymało Rosjan. W pojeździe znajdowali się rodzice, 9-letnia córeczka oraz 17-letni syn. Tylko nastolatek przeżył atak.

Rosjanie mordują cywilów

Służby informują, że to nie pierwszy przypadek otworzenia ognia do dzieci. W poniedziałek okupanci zaatakowali autobusy ewakuacyjne, transportujące dzieci z Mariupola.

Wojska Putina zbombardowały już ponad 500 placówek oświatowych. Część z nich została całkowicie zrównana z ziemią. Od początku wojny w Ukrainie na terenie obwodu charkowskiego zginęło lub odniosło obrażenia około 40 dzieci.

logo Tu się dzieje