18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w Rosji

Złapali potwornego kanibala. Wiadomo co robił z ofiarami

Wojciech Kozicki
30.10.2019  13:52
Rosja i kanibalizm... znowu!
Rosja i kanibalizm... znowu! Fot: Facebook

Rosja i makabryczna zbrodnia. Potworny kanibal został zatrzymany przez policję, która identyfikuje jego kolejne ofiary. Jaki wyrok dostanie Hannibal Lecter z Archangielska?

Kanibalizm w Rosji… znowu. Tym razem został zatrzymany 51-letni mężczyzna z Archangielska. Jak podają służby, w latach 2016-2017 zaprzyjaźnił się ze swoimi ofiarami i pił z nimi alkohol, a gdy usnęły, zabił je nożem. Wstępnie ustalono, że zamordował 3 mężczyzn, a ich kości wrzucił w workach do rzeki.

Rosyjskie media potwierdziły, że kanibal jest zdrowy psychicznie i ma kryminalną przeszłość. Rosyjski Komitet Śledczy oświadczył, że mężczyzna regularnie zjadał, psy, koty i ptaki, których resztki były wymieszane z ludzkimi kośćmi.

Wiadomo również, że kanibal jakiś czas temu wprowadził się do mieszkania zjedzonego mężczyzny. Twierdził, że właściciel lokalu pozwolił mu u siebie mieszkać, a sam wyjechał w poszukiwaniu pracy.

Kanibale z Rosji

W 2017 roku w Rosji schwytano „małżeństwo kanibali”, którzy zabili 30 osób. W ich domu znaleziono m.in. przepis na ludzką głowę w pomarańczach wraz ze zdjęciem gotowej potrawy oraz weki z ludzkiego mięsa.

logo Tu się dzieje