18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

leczył kaca u szamana

Kolejny rosyjski miliarder pagib. ZABIŁ GO JAD ROPUCHY

09.05.2022  12:41
Rosyjski miliarder nie żyje. Zabił go jad ropuchy?
Rosyjski miliarder nie żyje. Zabił go jad ropuchy? Fot: Ondrej Prosicky/Shutterstock

To najdziwniejsza z dziwnych śmierć rosyjskiego miliardera? Aleksander Subbotin zmarł po wizycie u szamana i wstrzyknięciu sobie jadu ropuchy.

Rosyjscy milionerzy/miliarderzy są i ich nie ma. Żyją sobie, a później giną w niewyjaśnionych okolicznościach, "popełniają samobójstwa", znikają. Całkiem jak były dyrektor naczelny koncernu Łuoil, który umarł... lecząc kaca u szamana.

To kolejna dziwaczna, niewyjaśniona i zaskakująca śmierć wśród rosyjskich bogaczy. Jak informują ukraińskie media. Aleksander Subbotin, miliarder i dyrektor Łukoil, umarł niedługo po sesji szamańskiej, w której leczony był jadem ropuchy.

Miliarder nie żyje. Zmarł po wizycie u szamana

Mężczyzna miał się wybrać do często odwiedzanego szamana, do jego domu w podmoskiewskich Mystiszczach. Podobno bywał tam bardzo często, a ostatnia sesja miała wyleczyć go z kaca i alkoholizmu. Szaman i jego żona nacięli mu skórę i wpuścili do rany trujący jad ropuchy. Z jakiegoś powodu Subbotin wierzył, że mu to pomoże i tym razem miał się poczuć lepiej. Jenak nie na długo.

Już po powrocie do domu miliarder poczuł się źle, zaczęło go boleć serce. On i jego żona uznali jednak, że nie warto prosić o pomoc lekarzy - wystarczy zażyć popularny w Rosji środek Corval. Wypił więc swoje uspokajające ziółka, zasnął i się nie obudził.

W sprawie śmierci mężczyzny prowadzone jest śledztwo. szamani to w Rosji ludzie wybitnie poważani i często odwiedzani przez ludzi, w tym bogaczy i czołowych polityków. Z regularnych sesji u "znachorów" korzystać mają między innymi Siergiej Szojgu i... Władimir Putin.