18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potwór, nie człowiek

Rosyjski zbrodniarz schwytany! Odpowie za gwałcenie dzieci

10.04.2022  14:23
Aleksiej Byczkow zatrzymany
Aleksiej Byczkow zatrzymany Fot: NEXTA/Twitter

Putninowski żołnierz Aleksiej Byczkow miał wykorzystywać dzieci w trakcie wojny w Ukrainie. Mężczyzna nagrywał filmiki ze swoich zbrodni, a następnie chwalił się nimi w Internecie. 25-latek odpowie za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości.

Rosjanie podczas trwającej wojny są na tyle bezczelni, że popełniane zbrodnie dokumentują, a następnie publikują w Internecie. Tak postąpił m.in. Aleksiej Byczkow, żołnierz pochodzący z Stawropola (Rosja).

Portal "Vot Tak" informuje, że 25-latek służył w pskowskiej jednostce nr 64044, która walczyła w Ukrainie, między innymi na terenie obwodu charkowskiego. To właśnie tam miał on dokonywać przerażających przestępstw.

25-letni pedofil zatrzymany

Media informują, że młody putinowiec wykorzystywał seksualnie dzieci, a swoje czyny nagrywał telefonem. Filmy, ukazujące m.in. gwałcenie niemowląt, trafiły do sieci. Dumny z siebie zwyrodnialec wysyłał je później do swojego przyjaciela. Teraz kacapskim zwyrodnialcem zajmie się sąd, szkoda tylko, że... rosyjski.

25-letni rosyjski żołnierz Aleksiej Byczkow, który miał w Ukrainie wykorzystywać małe dzieci, został zatrzymany w swojej ojczyźnie - informuje "Vot Tak".

W sieci udostępniono już miejsce zamieszkania putinowskiej bestii, numer paszportu, a nawet numer prawa jazdy. Więzienie prawdopodobnie będzie najłagodniejszą karą, jaka może go spotkać. Ukraińskie służby pracują nad namierzaniem okupantów, którzy są odpowiedzialni za morderstwa, gwałty i kradzieże podczas wojny.

Czytaj także