18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczne WIDEO

Rozbił się helikopter. Spadł na dom

Wojciech Kozicki
05.10.2022  10:25
Rozbił się helikopter w USA. Spadł na dom [WIDEO]
Rozbił się helikopter w USA. Spadł na dom [WIDEO] Fot: Stanislaw Bielski/REPORTER/East News, Twitter

Katastrofa lotnicza w USA. Do internetu trafiło dramatyczne nagrania wideo z Kalifornii. Widać na nim helikopter, który nagle zaczął spadać nad obszarem zabudowanym. Uderzył w osiedle mieszkalne i dom.

Tragedia w Kalifornii w USA. Helikopter nagle zaczął spadać i z ogromną siłą uderzył o ziemię. Rozbił się w podmiejskiej dzielnicy Fresno Bee. Wcześniej zderzył się z palmą i zahaczył o budynek mieszkalny. Wypadek zarejestrowała kamera monitoringu.

Helikopter spadł na dzielnicę mieszkaniową. Wideo z USA

Amerykańskie media informują, że żadna z osób przebywających w budynku nie odniosła obrażeń. Dom został jedynie nieznacznie uszkodzony, o czym poinformował porucznik lokalnej policji Charlie Chamalbide. Osoby podróżujące helikopterem przeżyły i były przytomne, gdy transportowano je do szpitala.

Na pokładzie helikoptera był 47-letni pilot i 33-letni pasażer, obaj doznali obrażeń i zostali przewiezieni do Regionalnego Centrum Medycznego – informuje Polsat News.

Jak podaje Fox News, był to lot próbny helikoptera badawczego Bell 206B. Świadkowie mówią, że nagle rozległ się przeraźliwy trzask, a maszyna brzmiała jakby traciła moc.

Helikopter rozbił się w USA [WIDEO]

logo Tu się dzieje