18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszny widok

Rozpędzone, luksusowe auto wbiło się w dom. Nie żyją ludzie

12.11.2019  16:49
Rozpędzone, luksusowe auto wbiło się w dom. Nie żyją ludzie
Rozpędzone, luksusowe auto wbiło się w dom. Nie żyją ludzie Fot: Screenshot CNN

Luksusowe auto wypadło z drogi i wbiło się w drugie piętro domu. Zginęły dwie osoby. Do wypadku doszło w USA w stanie New Jersey. 

Luksusowe, czerwone porsche dosłownie wbiło się w czyjś dom. Kierowca rozpędzonego auta stracił panowanie nad pojazdem i w ten sposób doprowadził do tragedii. On i jego pasażer zginęli. Cudem nie ucierpiała żadna z osób, która mogła przebywać w domu.

Samochód wbił się w dom

Do tragedii doszło w USA w stanie New Jersey. Kierowca porsche i jego pasażer wylądowali na drugim piętrze domostwa, na którym szczęśliwie w chwili wypadku, nikt nie przebywał.

Wypadek miał miejsce na Hooper Avenue między Indian Hill Road i College Drive w niedzielę około 6:30 rano. Obszar, w którym doszło do zdarzenia był zamknięty przez pełne 7 godzin.

Czerwone porsche jechało z ogromną prędkością i kiedy kierowca stracił panowanie nad kierownicą - dosłownie wyleciało ono w powietrze. Isaac Kesserman, właściciel budynku, powiedział, że w czasie katastrofy nikogo nie było w środku. 

Domostwo dzieli między siebie firma programistyczna i terapeuta rodzinny.

Samochód prowadził 22-letni mężczyzna, a jego pasażerem był 23-latek. Obaj zostali przez służby uznani za zmarłych na miejscu. 

Jest mi niedobrze, gdy to piszę, chciałabym, żeby to był tylko zły sen. Nie wiem co powiedzieć. Modlę się za twoją rodzinę. Żałuję, że nie mogę cię zobaczyć po raz ostatni. Chciałbym, żeby to nie było prawdziwe. Spoczywaj w spokoju

- napisała w mediach społecznościowych dziewczyna zmarłego pasażera pojazdu. 

Policja wciąż bada dokładne okoliczności zdarzenia. Auto najprawdopodobniej wpadło w poślizg.

Przeczytaj więcej
Komentarze