18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror!

Rozsadzili mu ciało sprężonym powietrzem. Umierał kilka dni

Bartłomiej Ciepielewski
09.03.2021  12:33
Brutalne morderstwo 16-latka
Brutalne morderstwo 16-latka Fot: ARTUR BARBAROWSKI/East News

Trzech mężczyzn brutalnie zamordowało 16-letniego chłopca. Napastnicy złapali nastolatka i przy pomocy sprężarki o wysokiej mocy rozsadzili jego organy wewnętrzne. Ofiara została skazana na długą i pełną cierpienia śmierć.

Do przerażającego morderstwa doszło w czwartek, 4 marca w indyjskim mieście Pilibhit. 16-latek pracował w lokalnym zakładzie, zajmującym się produkcją ryżu. Szczegóły zdarzenia opisał ojciec zabitego chłopca.

Gdy mój syn siadał do obiadu, trzech robotników, znani jako Amit, Suraj i Kamlesh, chwycili go. Dwóch z nich trzymało go za ręce, z kolei trzeci przy pomocy sprężarki pompował powietrze do ciała przez jego odbyt - relacjonuje ojciec.

Sprężarka dokonała spustoszenia w ciele poszkodowanego. 16-latek był odsyłany z placówki do placówki, lecz lekarze nie byli w stanie pomóc poszkodowanemu. Po kilku dniach chłopiec zmarł.

Policja zatrzymała sprawców brutalnego morderstwa

Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn. Dwóch z nich zostało usłyszało zarzut morderstwa.

Policjanci nie są w stanie wytłumaczyć, co było przyczyną potwornego zabójstwa. Śledczy nie wykluczają, że sprawcy mogli zrobić to "dla żartu".

Czytaj także
Przeczytaj więcej