Dziecko bardzo cierpi

Rozwścieczony labrador odgryzł dziewczynce pół twarzy

03.10.2019  08:56
Rozwścieczony labrador odgryzł dziewczynce pół twarzy
Rozwścieczony labrador odgryzł dziewczynce pół twarzy Fot: East News

Labrador to pies uważany za pupila o bardzo łagodnym usposobieniu. Niestety, czasem tragedia dzieje się tam, gdzie nikt się jej nie spodziewa. Przedstawiciel tej uroczej rasy pogryzł dziecko do tego stopnia, że ma ono 230 szwów na twarzy!

9-letnia Lily-Fay Parfitt już wie, że jej życie nigdy nie będzie wyglądało tak, jak niegdyś. Dziewczynka została ciężko pogryziona przez rozwścieczonego labradora. Tragedia wydarzyła się, kiedy nikt nie przewidywał najgorszego.

Rozwścieczony labrador dotkliwie pogryzł dziewczynkę

Dziewczynka bawiła się spokojnie na podwórku, wraz ze swoimi kuzynami i rodzeństwem. Nagle z sąsiedniego podwórka przybiegł rozwścieczony pies rasy labrador i dosłownie rzucił się na dziewczynkę. Trudno powiedzieć, co do tego stopnia rozjuszyło zwierze. 

Lily nie miała szans w starciu z wielkim psem. Ów ogryzł jej  1/4 górnej wargi i pół policzka. Dziecko przez tą napaść straciło dodatkowo górne zęby, ma zupełnie strzaskaną szczękę i opuchnięty język. Lekarze nie wiedzą jeszcze, czy w ogóle odzyska zmysły smaku i powonienia. 

Lily przed i po wypadku

Facebook
Facebook Fot: Facebook
Facebook
Facebook Fot: Facebook

Przed powrotem Lily ze szpitala, rodzice zdemontowali w domu wszystkie lustra, by ta nie musiała oglądać tego, co stało się z jej śliczną twarzyczką. Matka obawia się, że po zdjęciu opatrunków, dziewczynka przeżyje prawdziwy szok. 

Co gorsza, 9-latka sama z siebie nie jest okazem zdrowia. Na świat przyszła z rzadką wadą układu moczowego i po urodzeniu miała już mnóstwo operacji. Życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że Lily już nie spotka nic złego. 

Przeczytaj więcej
Komentarze