18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozszerzone samobójstwo

Rzucił się pod metro z dzieckiem. Makabra na torach

Wojciech Kozicki
24.09.2019  09:59
Popełnił samobójstwo, chciał też zabić swoje dziecko - wydarzył się cud?
Popełnił samobójstwo, chciał też zabić swoje dziecko - wydarzył się cud? Fot: CBS New York

Rozszerzone samobójstwo w USA i przerażające wideo. Mężczyzna rzucił się pod metro, a w rękach trzymał swoje dziecko. W internecie pokazano jak dziewczynka wyciągana jest spod wagonu. Świadkowie makabry twierdzą, że zdarzył się cud i nad dzieckiem musiał czuwać sam Bóg.

Szokujące sceny na stacji metra na Bronxie w USA. Mężczyzna na oczach tłumu rzucił się pod metro, by popełnić samobójstwo. Nie miał jednak zamiaru ginąć sam, bo wciągnął za sobą swoją 5-letnią córkę.

Świadkowie widzieli jak chwycił córkę za rękę i skoczył pod nadjeżdżające metro – ustalił reporter CBS New York.

Dziewczynka jakimś cudem przeżyła i nie została uderzona przez metro chociaż przejechały nad nią wszystkie wagony. Świadkowie nagrali jak dwóch mężczyzn (Cesar Dominguez i niejaki Tony) rzuciło się jej na pomoc i wyciągnęli ją spod metra.

Okazało się, że odniosła tylko powierzchowne obrażenia i po chwili już mogła chodzić. Tony został natomiast ranny w nogę i musiał zostać przewieziony do szpitala. Ojciec dziewczynki nie przeżył.

Popełnił samobójstwo i rzucił się z dzieckiem pod metro: