18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyspy w dramacie

SEKTA POCHWYCIŁA KSIĘCIA?! Dramat królowej Elżbiety II

10.01.2022  20:25
Książę Harry jest w rękach sekty?!
Książę Harry jest w rękach sekty?! Fot: The Duchess of Cornwall's Readin/Ferrari Press/East News

Zbuntowany książę Harry, który dla wielu członków rodziny królewskiej był zawsze solą w oku ma problem z sektą?! Takie doniesienia wstrząsają Wielką Brytanią. Jak z działaniami wnuka radzi sobie królowa Elżbieta II?

Książę William uznawany jest za znacznie bardziej zrównoważonego z synów księżnej Diany i księcia Karola. Czy już niedługo naprawdę zostanie królem Wielkiej Brytanii?! Ostatnia tragedia, która spadła na rodzinę królewską, doprowadziła królową Elżbietę II do krytycznego stanu, a oficjalny następca tronu, ojciec Williama - książę Karol, również nie jest już młodzieniaszkiem. W związku z tym, w Anglii coraz częściej mówi się o tym, że kiedy Elżbieta II przestanie być królową - schedę po niej przejmie najstarszy wnuk.

To coraz bardziej prawdopodobne, odkąd młodszy brat księcia Williama, książę Harry - wyrzekł się wraz z żoną wielkiego dziedzictwa rodziny królewskiej. Niestety, teraz dodatkowo okazuje się, że Harry i Meghan mogą być pod wpływem popularnej w Hollywood sekty scjentologów. Kiedy skończą się kłopoty Elżbiety II?

Niedawno żelazny książę zmarł pozostawiając swoją żonę w rozpaczy. Niewiele po odejściu małżonka Elżbieta II przechodziła tym samym nadzwyczaj trudne chwile. Od tego momentu na Wyspach Brytyjskich coraz częściej spekuluje się na temat przyszłości monarchii. To, co robi książę Harry wraz z małżonką w tym akurat momencie historii - głęboko oburza poddanych monarchii brytyjskiej.

Książę Harry jest w rękach sekty?!

"Wygląda na to, że Meghan i Harry mają jeszcze bardziej otwarte umysły, niż komukolwiek się wydawało" - tak anonimowo komentuje najnowsze poczynania książęcej pary informator portalu plotkarskiego "New Idea".

Meghan Markle i książę Harry podobno zainteresowali się tak zwanym Kościołem Scjentologicznym, uznawanym za groźną sektę i znanym z rekrutowania bogatych celebrytów, a następnie kontrolowania ich życia i prania im mózgów. Czyżby właśnie to czekało dawną, książęcą parę? Być może właśnie taka sytuacja sprawia, że ojciec Harry'ego - książę Karol ma tak wielki żal do syna.

Czytaj także
Przeczytaj więcej