18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

3... 2... 1...

SZOJGU ZAMORDUJE PUTINA? Zostało mu mało czasu

28.06.2022  11:09
Szojgu zabije Putina?
Szojgu zabije Putina? Fot: Russian Defense Ministry Press Service/Associated Press/East New

Zamach na Władimira Putina coraz bliższy realizacji? Były szef placówki CIA twierdzi, że rosyjskiego dyktatora zabiją jego współpracownicy.

Władimir Putin jest ciężko chory i zostało mu już niewiele życia? A może jest zdrów jak ryba, jednak jego życiu zagrażają mordercy? Teorii o tym, jak umrze rosyjski prezydent było już wiele. Teraz pojawiła się kolejna. Zdaniem byłego agenta CIA w Moskwie, Putina zabić może sam Siergiej Szojgu!

Daniel Hoffman twierdzi, że nastroje na Kremlu są coraz gorsze, a Władimir Putin coraz bardziej boi się o swoje życie. Dyktator wie, że wielu życzy mu śmierci i że ludzie mogą szykować na niego zamachy. Ma być też świadomy potencjalnych spisków w najbliższych kręgach.

Szojgu zabije Putina?

Hoffman jest zdania, że dni Władimira Putina są już policzone. Uważa, że gdy tylko pewni ludzie poczują się niezadowoleni ze swych pozycji lub z przebiegu wojny, mogą zaatakować.

Nikt nie zapyta: "Hej, Władimir, chcesz odejść? Nie. To będzie walnięcie obuchem w łeb i będzie martwy

- mówi Daniel Hoffman z CIA.

Wszystko ma być oczywiście zachowane w głębokiej tajemnicy. Rosja rządzi się swoimi dzikimi prawami. Gdyby Putin dowiedział się o spisku, mógłby wcześniej zabić knujących niby przyjaciół, a w rzeczywistości przeciwników.

Jednoczesnie Daniel Hoffman uważa, że wśród potencjalnych morderców mogą znaleźć się takie ważne osoby, jak minister obrony Rosji Siergiej Szojgu, sekretarz rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa Nikołaj Patruszew czy szef FSB Aleksander Bortnikow. - Paruszew jest prawdziwym złoczyńcą. Nie jest lepszy od Putina. Ponadto jest bardziej przebiegły i powiedziałbym, bardziej podstępny niż Putin - ostrzega były agent.