18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Ludzie się modlili"

Samolot się zapalił. Horror w powietrzu [WIDEO]

Wojciech Kozicki
25.08.2022  20:18
Samolot się zapalił. Horror w powietrzu, "ludzie się modlili" [WIDEO]
Samolot się zapalił. Horror w powietrzu, "ludzie się modlili" [WIDEO] Fot: Twitter/JACDEC, WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Katastrofa lotnicza wisiała w powietrzu… dosłownie! Samolot do USA zapalił się w trakcie lotu i konieczne było awaryjne lądowanie. Do sieci trafiło dramatyczne wideo, na którym widać płonący silnik samolotu.

Horror w samolocie Airbus A320-200 tanich linii lotniczych VivaAerobus. Maszyna leciała z Guadalajara International Airport (GDL) w Meksyku do Los Angeles International Airport (LAX) w USA, ale 10 minut po starcie doszło do awarii. Zapalił się jednak jeden z silników samolotu i zaczął buchać iskrami. Piloci zdecydowali się na awaryjne lądowanie.

Awaria samolotu i płonący silnik. Tanie linie mogły kosztować życie

Nie wiadomo jaka była przyczyna awarii samolotu meksykańskiego przewoźnika, który na razie podał jedynie informację o „tarciu metali”. Niektórzy pasażerowie twierdzą, że słyszeli odgłos wybuchu. Wiadomo również, że wybuchła panika na pokładzie. "New York Post" pisze, że pasażerowie „płakali, modlili się i krzyczeli”.

Piloci podjęli decyzję o powrocie i awaryjnym lądowaniu na lotnisko w Guadalajarze. Maszynę udało się bezpiecznie posadzić na ziemi. Żaden ze 186 pasażerów nie został ranny – informuje Polsat News.

Pasażerowie samolotu spędzili noc w hotelu i wznowili podróż następnego dnia rano.

Awaria samolotu i płonący silnik. O włos od katastrofy lotniczej [WIDEO]

logo Tu się dzieje