Chwile grozy

Samolot zapłonął w trakcie lotu. Katastrofa lotnicza i śmierć za oknem

17.12.2019  09:59
Samolot zapłonął w trakcie lotu. Katastrofa lotnicza i śmierć za oknem
Samolot zapłonął w trakcie lotu. Katastrofa lotnicza i śmierć za oknem Fot: EAST NEWS

Katastrofa lotnicza była o włos. Wszystko nagrywał przerażony pasażer. Co czują ludzie, których samolot zaczyna płonąć w czasie lotu? To niewyobrażalne. 

Samolot United Airlines leciał z San Diego do Chicago, kiedy o mały włos nie zdarzyła się katastrofa lotnicza. Maszyna zawiodła i... zapaliła się w trakcie lotu! Nad Nowym Meksykiem pasażerowie, którzy to zauważyli, przeżyli skrajny horror.

Krok od tragedii

Wszystko zostało nagrane przez pasażera, który zauważył rozgrywający się dramat przez okno. Płonący silnik musiał zdjąć wszystkich przerażeniem, śmierć zajrzała im w oczy.

Dziwnie było tam siedzieć i myśleć: "co jeśli to jest to?", siedzieć i zaakceptować los, który wydaje się być możliwy

- napisał Thomas Chorny, pasażer samolotu na swoim na Twitterze.

Aby nie wywoływać paniki, Thomas nie narobił rabanu. Oprócz niego jedynie 3 osoby wiedziały, że coś złego się dzieje. Milczeli z tego samego powodu, a w sercach żegnali się z życiem.

Chwilę później załoga ogłosiła, że konieczne jest lądowanie awaryjne. Samolot osiadł na lotnisku w Albuquerque.

Samolot wylądował bezpiecznie. Nasz zespół serwisowy w Albuquerque skontroluje maszynę. Załatwiliśmy szybko inny samolot, aby nasi klienci dotarli do miejsca docelowego

- powiedział w oświadczeniu przewoźnik.

Do katastrofy lotniczej cudem nie doszło. Żaden z pasażerów nie odniósł obrażeń, zaś przyczyna pożaru do tej pory nie została poznana. 

Przeczytaj więcej
Komentarze