18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna historia

Piosenkarka umiera na raka. Bardzo cierpi

16.04.2021  19:11
Piosenkarka umiera
Piosenkarka umiera Fot: I'm friday/Shutterstock

Sarah Harding ciężko choruje i bardzo cierpi. Piosenkarka jest na skraju załamania przez dręczący ją nowotwór: "Nie wiem, ile miesięcy mi zostało". Te słowa rozdzierają serca jej fanów na całym świecie.

Sarah Harding, znana na całym świecie piosenkarka, zmaga się z rakiem piersi, który jest w bardzo zaawansowanym stadium. Załamana stanem swojego zdrowia artystka przyznała, że nie wie, ile miesięcy życia jej pozostało i być może nie dożyje kolejnych świąt Bożego Narodzenia.

Dodatkowo piosenkarka znana z zespołu Girls Aloud wyznała, iż bardzo cierpi i próbuje poradzić sobie z ogromnym bólem. Przerzuty nowotworu, które już się pojawiły, dokładają jej cegiełkę do złego samopoczucia. Ponieważ wszelkie osiągnięcia współczesnej medycyny zawodzą, artystka zaczęła właśnie stosować olej z konopi.

Sarah Harding umiera na raka?

Sarah Harding, próbując poradzić sobie z własną sytuacją - napisała książkę „Hear Me Out”, gdzie opisuje swoje ciężkie zmagania z rakiem piersi. Do internetu trafiły jej kolejne fragmenty, z których to właśnie dowiadujemy się, że gwiazda odczuwa ogromny ból przez nowotwór.

Sarah Harding ma zaledwie 39 lat i w takim wieku zmaganie się z chorobą śmiertelną musi być czymś niesamowicie strasznym. Kobieta ma za sobą już zabieg mastektomii - w międzyczasie omal nie zmarła na sepsę, dwa tygodnie spędziła w stanie śpiączki farmakologicznej, a także była podłączona do respiratora.

Aktualnie przerzuty w organizmie piosenkarki przeniosły się już na najważniejsze organy - m.in. mózgu i kręgosłup. 

Nie wiem, ile miesięcy mi zostało. Kto wie, może jednak zaskoczę wszystkich (...) W tym momencie jestem po prostu wdzięczna, że budzę się każdego dnia i mogę żyć najlepiej, jak potrafię, ponieważ wiem, jakie to jest cenne

– wyznaje Sarah Harding.

Pozostaje nam razem z piosenkarką trzymać kciuki za cud.

Czytaj także
Przeczytaj więcej