18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Posunęli się za daleko

Seks i tragiczna śmierć. Przelecieli się... z 3 piętra!

01.10.2019  10:38
Tragiczny ostatni seks - stosunkowo straszna śmierć
Tragiczny ostatni seks - stosunkowo straszna śmierć Fot: Kati Neudert/Panther Media/East News

Zabójczy seks w Quito w Ekwadorze. Para przeleciała się dosłownie… z trzeciego piętra! Kobieta i mężczyzna wypadli podczas zbliżenia z balkonu. W tym wypadku ewidentnie zabrakło zabezpieczenia...

To był ich ostatni seks. 28-latka i 35-latek figlowali na balkonie budynku na trzecim piętrze, ale najwyraźniej posunęli się za daleko. Wkrótce znaleziono ich nagie martwe ciała na chodniku. Sąsiedzi zeznali, że usłyszeli huk i wyszli sprawdzić, co się stało - wtedy zobaczyli masakrę.

Stosunkowo straszna śmierć

7news.com podaje, że w mieszkaniu tragicznie zmarłej kobiety trwała impreza i oblewano zakończenie szkoły. Absolwentka wraz z partnerem wymknęli się na balkon, gdzie rozebrali się i poszli na całość. Podano również, że kobieta osierociła 8-letnią córkę.

Cristhian Trujillo z Calderon Police District Operations oświadczył, że trwa śledztwo, a służby chcą dokładnie ustalić przebieg wydarzeń na imprezie.

Przeczytaj więcej
Komentarze