18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przedstawił "dowody"

Ławrow o zdrowiu Putina. Mówi o CHOROBIE PSYCHICZNEJ

Emilia Waszczuk
30.05.2022  15:31
Siergiej Ławrow o zdrowiu Putina: nic mu nie jest
Siergiej Ławrow o zdrowiu Putina: nic mu nie jest Fot: Pool Reuters/Associated Press/East News

To bzdura, że Władimir Putin jest ciężko chory i wkrótce opuści ziemski padół? Znany z wiecznych kłamstw Siergiej Ławrow oznajmia: to okaz zdrowia.

Na co choruje Władimir Putin? Ile czasu mu zostało? Czy będzie żył i straszył świat jeszcze długo, czy może jego dni są policzone i dzisiejsze akty bestialstwa to jego ostatnie podrygi wywołane strachem przed śmiercią? Spekulacje na temat stanu zdrowia rosyjskiego dyktatora trwają od miesięcy. Mówi się między innymi o chorobie Parkinsona, raku trzustki, operacjach, sterydach i... zamachach. Jaka jest prawda?

Tego być może nigdy się nie dowiemy. Kreml stara się za wszelką cenę utrzymywać swoją propagandę, a jednym z jej aspektów jest życie prywatne i zdrowie prezydenta. Wszelkie wieści o kochankach, dzieciach, majątku i ewentualnych chorobach Władimira Putina to informacje nieoficjalne, z przecieków, często kwestia domysłów czy plotek. Im tragiczniejsze dla tyrana, tym większe budzą jednak nadzieje w wiecie...

Putin zdrów jak ryba?

Jedno z ostatnich doniesień o zdrowiu i życiu Władimira Putina to informacja słodko gorzka. Jego dni są ponoć już policzone, zostało mu maksymalnie około trzech lat życia. W mediach na całym świecie aż huczy, tak bardzo, że wbrew przyjętym praktykom, odnieśli się do plotek przedstawiciele Kremla. A dokładniej jeden z najbliższych i najbardziej zaufanych ludzi Putina.

Siergiej Ławrow, znany szerzej z wiecznych kłamstw i rozpowszechniania informacji rodem z alternatywnej rzeczywistości, oznajmił publicznie, że Władimir Putin jest zdrowy jak ryba. Słyszeliście o syndromie Sasina? To taka sytuacja, gdy nasz polski polityk oznajmia, że będzie świetnie, a wszystko się wali. A pech chce, że niemal zawsze dzieje się odwrotnie, niż to zapowiada. Jeśli przyjąć, że podobnie jest z Ławrowem i każde jego słowo jest kłamstwem... Cóż, możemy się spodziewać rychłej zmiany władzy w Rosji.

Wróćmy jednak do zapewnień Siergieja Ławrowa, który poza kłamstwami, zasłynął też wypowiedziami kwiecistymi. Tym razem oznajmił, że każdy, kto dostrzega jakąkolwiek chorobę u Władimira Putina, musi być chory na umyśle. - Nie sądzę, by ludzie zdrowi na umyśle mogli dostrzec u prezydenta oznaki jakiejś choroby czy dolegliwości - oznajmił szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow.

Polityk ogłosił, że dowodem na świetną formę Władimira Putina są jego częste publiczne wystąpienia. Fakt, że w spotkaniach z nim uczestniczą zwykle te same osoby, jedynie przebrane za ludzi z różnych grup społecznych czy zawodowych, oczywiście przemilczał. Tak samo jak doniesienia, jakoby Putin poza nielicznymi wyjątkami, przebywał w wielkim bunkrze i tam odgrywał scenki rzeczonych częstych wizyt i wystąpień.