18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesna prawda

Skandal ROZRYWA RODZINĘ KRÓLEWSKĄ. Królowa tego nie wytrzyma?

19.06.2021  19:03
Królowa Elżbieta II się załamie?
Królowa Elżbieta II się załamie? Fot: CHRIS JACKSON/AFP/East News

Królowa Elżbieta II od zawsze stoi na straży etykiety, poprawnego zachowania i poprawnych relacji międzyludzkich. Niestety, członkowie jej rodziny nie mają podobnych zapędów. Z tej przyczyny monarchini nie raz musiała już patrzeć, jak skandal rozrywał Wielką Brytanię, chociaż sama nigdy się do tego nie przyczyniła.

Królowa Elżbieta II panuje bajecznie długo i wciąż cieszy się rewelacyjnym zdrowiem. Do tej pory jej mąż, "Żelazny książę" Filip również mógł pochwalić się dobrą formą. Niestety, w ostatnich dniach 99-latek trafił do szpitala, i niedługo później zmarł, co było szokiem i wstrząsem dla całej rodziny i wszystkich poddanych.

Tragedia ta doprowadziła królową Elżbietę II do krytycznego stanuTeraz cała Wielka Brytania ma nadzieję, że monarchini zdoła w końcu odpocząć, ale niestety - jej rodzina nie przejmuje się aż tak mocno zdrowiem seniorki i po raz kolejny naraża ją na skandal.

Od momentu objęcia przez Elżbietę II tronu - nigdy niczym nie uchybiła Brytyjczykom. Jej rodzina jednak często doprowadza do sytuacji, w których to właśnie królowa musi za nich niejako "świecić oczami".

Królowa Elżbieta II będzie się tłumaczyć?

Ku rozpaczy władczyni szykuje się kolejny rozwód w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Pozew rozwodowy złożył Peter Phillips, najstarszy wnuk królowej Elżbiety II, który od ponad roku pozostaje w separacji z żoną, Autumn.

Chociaż jest to smutny dzień dla Petera i Autumn, nadal stawiają na pierwszym miejscu dobro i wychowanie swoich wspaniałych córek, Savannah i Isli

- czytamy w komunikacie prasowym wydanym przez parę.

Myślicie, że królowa Elżbieta II wykaże się wyrozumiałością dla swojej rodziny czy okaże im jawne niezadowolenie? W momencie tak ciężkich wydarzeń zrozumiałe byłoby, gdyby stała się bardziej drażliwa.