18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przeleciał się ostatni raz

Imigrant ukrył się w samolocie. Makabryczna śmierć

Wojciech Kozicki
03.10.2019  19:53
Śmierć w samolocie - imigrant zamarzł w podwoziu
Śmierć w samolocie - imigrant zamarzł w podwoziu Fot: YouTube

Samolot z Gwinei do Maroka wylądował na lotnisku i obsługa naziemna zobaczyła zwłoki mężczyzny wiszące na kole. Pasażer na gapę nie przeżył lotu.

Marokańskie narodowe linie lotnicze (The Royal Air Maroc) i pasażer na gapę w samolocie. Maszyna wylądowała w Maroku, skąd pasażerowie lecieli do Francji. Gdy jednak dotarli do Paryża, dziwili się, dlaczego ich bagaże doleciały do celu z takim opóźnieniem. Wkrótce do sieci wyciekło makabryczne wideo i dowiedzieli się dlaczego lot AT526 utknął w Maroku razem z ich rzeczami.

Jak podaje dailymail.co.uk, okazało się, że w Maroku pewien mężczyzna ukrył się w podwoziu. Nie miał szans na przeżycie. Prawdopodobnie zabił go brak tlenu, albo po prostu zamarzł, bo temperatura na dużych wysokościach spada do -63 stopni Celsjusza.

Media przypominają, że to nie pierwszy taki przypadek. W czerwcu 2019 roku pewien pasażer na gapę, który ukrył się w podwoziu, wypadł z samolotu i roztrzaskał się w czyimś ogródku w Londynie. O mały włos, a uderzyłby w opalającego się tam mężczyznę.

Ukrył się w podwoziu samolotu - makabryczna śmierć - WIDEO:

logo Tu się dzieje