18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krwawy horror

Śmierć na lotnisku. Wciągnęło jej włosy w...

Wojciech Kozicki
01.09.2022  17:12
Śmierć na lotnisku w USA. Wciągnęło jej włosy w...
Śmierć na lotnisku w USA. Wciągnęło jej włosy w... Fot: Tomasz Kawka/East News

Tragedia i makabryczna śmierć na lotnisku w Nowym Orleanie w USA. Młoda kobieta, która zajmowała się walizkami, została zabita przez taśmę bagażową. Jak doszło do potwornego wypadku mimo zabezpieczeń i przepisów?

Tragiczna śmierć jak z horroru na lotnisku im. Louisa Armstronga w Nowym Orleanie. Jermani Thompson pracowała jako przewożąca bagaże po terenie portu, a więc zajmowała się rozładunkiem i transportem walizek. We wtorek, 22:00 kobieta uczestniczyła w rozładunku samolotu linii Frontier Airlines. Doszło do dramatu, gdy włosy 26-latki wkręciły się  w taśmę bagażową. Kobietę przewieziono do szpitala, ale nie udało się uratować jej życia.

Śmierć na lotnisku. Nie żyje Jermani Thompson

Szef GAT Mike Hough zapewnił o wsparciu dla rodziny i przyjaciół Thompson. Jej matka wspomina na łamach mediów, jak dziewczyna uprawiała koszykówkę; grała w zespołach Hesston College w Kansas i Tougaloo College w Mississipi. Niestety, już nigdy nie uśmiechnie się na boisku.

Przekazujemy najgłębsze kondolencje po tragicznej śmierci pracownicy naszego partnera biznesowego (firmy GAT Airline Ground - red.). Nasze myśli są w tym trudnym czasie z jej rodziną i bliskimi - powiedział portalowi nola.com rzecznik prasowy Frontier Airlines – Polsat News.

logo Tu się dzieje