18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

śmierć w kościele

Zabójcza chrzcielnica. Dziewczynka zginęła w potwornych mękach

22.11.2019  13:50
Zabójcza chrzcielnica. Dziewczynka zginęła w potwornych mękach
Zabójcza chrzcielnica. Dziewczynka zginęła w potwornych mękach Fot: Pixabay

7-letnia dziewczynka zmarła po tragicznym wypadku w kościele. Dziecko zabiła marmurowa chrzcielnica.

Chodzenie do kościoła może skończyć się poważnym ubytkiem na zdrowiu, a nawet śmiercią. Kilka dni temu głośno było o przypadku chłopczyka, który nadział się na haczyk i rozorał sobie gardło. Najnowsze doniesienia są jeszcze potworniejsze.

Do ogromnej tragedii doszło w czwartek 21 listopada w jednym z kościołów w Udinese. Około godziny 17 czasu lokalnego, na 7-letnią Penelope Cossaro wywróciła się marmurowa chrzcielnica!

Rusza śledztwo

Dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się uratować jej życia. Penelope zmarła tego samego dnia.

Według wstępnych ustaleń, do wypadku doszło w czasie zabawy grupki dzieci. 7-letnia Penelope wspięła się na chrzcielnicę, a ta wywróciła się i przygniotła dziewczynkę. Dopiero gdy pozostałe maluchy zaczęły krzyczeć w przerażeniu, uwagę na zajście zwrócił kościelny dozorca. Mężczyzna został już przesłuchany przez prokuraturę - podaje "Corriere della Sera".

Przeczytaj więcej
Komentarze