18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Śmiertelna zabawa na śniegu. 7-latek nie żyje

18.02.2021  16:30
Śnieg i śmierć
Śnieg i śmierć Fot: cliplab/Shutterstock

Śmiertelna zabawa na śniegu wydaje się być niemożliwa? Niestety, 7-letni chłopczyk zginął podczas czynności, która bawi dzieci na całym świecie. Był pod opieką swojego taty, ale ten nie zdołał mu pomóc.

Tragedia podczas zabawy na śniegu! 7-letni chłopczyk zginął, gdy wraz z tatą dla zabawy budował igloo. Lodowa konstrukcja zawaliła się i przygniotła dziecko wraz z jego ojcem. Niestety, maluch tego nie przeżył.

Zabawa na śniegu to jedna z ulubionych aktywności dzieci na całym świecie. Tragedie jednak zdarzają się również wtedy, kiedy nikt się ich nie spodziewa. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek 16-tego lutego w miejscowości Tarasp w południowo-wschodniej Szwajcarii w kantonie Gryzonia.

Szwajcaria: 7-latek zginął podczas zabawy w śniegu

Jak wynika z doniesień medialnych, 7-letni chłopczyk i jego ojciec przebywali razem w samodzielnie skonstruowanym igloo. W pewnym momencie konstrukcja zawaliła się prosto na nich. Bloki śniegu zabrały dziecku życie.

Wydarzyło się to mimo tego, że ojcu udało się wyjść z mas śniegu i podjąć próbę ratowania swojej pociechy. Mężczyźnie udało się odnaleźć chłopca dopiero po 15 minutach wysilonych poszukiwań. Niestety, mimo reanimacji nie zdołał przywrócić mu funkcji życiowych. Lekarze w pobliskim szpitalu mogli jedynie stwierdzić zgon.

Aktualnie tragedią zajmują się policja i prokuratura szwajcarska. Wszczęto śledztwo w tej sprawie pod kątem przyczyn wypadku. Rodzice chłopca zostali objęci pomocą psychologiczną - trudno nam sobie w ogóle wyobrazić, co czują po tak wielkiej tragedii. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze