18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prezydent koronawirusa

Jak się czuje Trump? Jest wideo ze szpitala!

Wojciech Kozicki
04.10.2020  10:01
Trump w szpitalu - koronawirus nie pokona prezydenta USA?
Trump w szpitalu - koronawirus nie pokona prezydenta USA? Fot: Facebook/Donald J. Trump

Donald Trump na koronawirus – ta wiadomość wstrząsnęła światem przed weekendem. Kampania prezydencka zostanie przerwana? Jak się czuje prezydent USA i czy rzeczywiście jest w ciężkim stanie pod respiratorem? Postanowił uciąć plotki i opublikował na Twitterze film ze szpitala.

Donald Trump, zaraz po tym jak zakończyła się debata z Joe Bidenem, zachorował na COVID-19 i nawet wiadomo już kto go zaraził. Wraz z żoną Melanią został poddany izolacji, a finalnie trafił do szpitala wojskowego Walter Reed Army Medical Center. Jaki jest obecnie jego stan zdrowia?

Stan zdrowia Donalda Trumpa - prezydent USA kontra koronawirus

Trafiłem do szpitala, bo nie czułem się dobrze. Teraz jest już lepiej. Nadchodzące dni będą prawdziwym testem. Nie wyobrażam sobie, aby przywódca najpotężniejszego państwa świata, był zamknięty i nie mógł działać – oświadczył Trump na nagraniu wideo.

Trump zapewnił, że chce jak najszybciej wrócić do zdrowia, by „uczynić Amerykę wielką”. Podziękował też personelowi medycznemu za opiekę. Ogłosił także, że walczy w imię milionów osób na świecie, które chorują na koronawirusa i zapewnił, że pandemia zostanie pokonana.

Pierwsza dama Melania Trump również została zakażona koronawirusem. Prezydent potwierdził, że czuje się dobrze i przechodzi chorobę bez większych problemów.

Media odnotowują, że wiele osób u których wykryto w ostatnich dniach zakażenia brało udział 26 września w uroczystości nominowania kandydatki Trumpa na sędzię Sądu Najwyższego Amy Coney Barrett. Ceremonia odbyła się w Białym Domu. Zgromadzeni nie przestrzegali zalecanego w trakcie epidemii dystansu, niewiele osób miało maseczki – podaje Polsat News.

 

Jak się czuje Donald Trump? Nagranie WIDEO ze szpitala