18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Z królową jest źle

Stan zdrowia Elżbiety II się pogarsza. Dwór żyje w lęku?

27.10.2021  12:13
Królowa Elżbieta II źle się czuje
Królowa Elżbieta II źle się czuje Fot: Cubankite/Shutterstock

Królowa Elżbieta II jest dla wszystkich Brytyjczyków jak matka. NIestety, ostatnio jej stan zdrowia pogarsza się na tyle, że lekarze muszą reagować. Czy 95-letnia monarchini wyjdzie z walki o siebie obronną ręką?

Królowa Elżbieta II jest filarem i symbolem monarchii w Wielkiej Brytanii. Niestety, władczyni nie młodnieje i poddani bardzo się o nią martwią, zwłaszcza w obliczu ostatnich informacji o jej pogarszającym się stanie zdrowia.

Niedawno Wielką Brytanią dogłębnie wstrząsnęła śmierć księcia Filipa na chwilę przed jego setnymi urodzinami. To wydarzenie doprowadziło królową Elżbietę II do tragicznego stanu. Wielka miłość, jaka przez 73 lata łączyła tę parę — zakończyła się odejściem jednego z małżonków. Co gorsza, do takiej tragedii doprowadziła zwykła infekcja, która zaatakowała jej męża i szybko go osłabiła. Ostatecznie małżonek królowej zmarł. Królowa Elżbieta od lat miała go za swojego największego przyjaciela i powiernika, dlatego kiedy księcia Filipa zabrakło — ona niemalże się załamała.

Stan królowej Elżbiety II się pogarsza?

Od tego momentu z królową Elżbietą II jest coraz gorzej. Stan zdrowia monarchini wyraźnie się pogarsza. Bacznie obserwujący swoją władczynię poddani zauważyli, że na oficjalnych spotkaniach zaczęła się ona pojawiać z laską, a dodatkowo wyraźnie schudła.

Teraz królowa Elżbieta II odwołała swój udział w szczycie klimatycznym COP26 w Glasgow, który rozpoczyna się w najbliższą niedzielę. W ubiegłym tygodniu 95-letnia królowa brytyjska spędziła noc w szpitalu. Kiedyś władczyni nie opuszczała żadnych oficjalnych uroczystości, więc poddani bardzo się martwią. Mają świadomość, że musi czuć się naprawdę źle, skoro zaczyna odpuszczać swoje obowiązki.

Zgodnie z radą, aby odpocząć, królowa podjęła lekkie obowiązki na zamku w Windsorze. Jej Królewska Mość z żalem podjęła decyzję, że nie pojedzie już do Glasgow, aby wziąć udział w wieczornym przyjęciu na COP26 w poniedziałek, 1 listopada. Jej Królewska Mość jest rozczarowana, że nie będzie uczestniczyć w przyjęciu, ale przekaże przesłanie do zgromadzonych delegatów za pośrednictwem nagranej wiadomości wideo

- napisano w oświadczeniu Pałacu Buckingham.

Myślicie, że wróci jeszcze do siebie?

Czytaj także
Przeczytaj więcej