18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koronawirus zabija

Staruszek chory na COVID modlił się w szpitalu. Został zamordowany

Bartłomiej Ciepielewski
24.12.2020  11:49
Zabójstwo z zimną krwią
Zabójstwo z zimną krwią Fot: Thongden Studio/Shutterstock

Przedświąteczne napięcie udziela się prawie każdemu. W pewnych sytuacjach może doprowadzić ono do dramatycznych zdarzeń. Pacjent jednego z kalifornijskich szpitali covidowych odprawianiem modlitwy wyprowadził z równowagi drugiego chorego. Religijne obrzędy zakończyły się śmiercią.

Do morderstwa doszło 17 grudnia w kalifornijskim szpitalu Antelope Valley Hospital. Jak poinformowała policja, ofiarą był 82-latek, chorujący na COVID-19.

Mężczyzna zabił staruszka chorego na COVID-19

Tragiczne zdarzenia rozpoczęły się po tym, jak przebywający w szpitalnej sali senior zaczął odprawiać modlitwę. Znajdujący się w tym samym pomieszczeniu 37-letni mężczyzna wpadł w szał i zaatakował ofiarę butlą z tlenem. 82-latek zmarł dzień później w wyniku poniesionych obrażeń.

Napastnik został natychmiast schwytany przez policję i odwieziony do aresztu. Postawiono mu zarzut morderstwa motywowanego nienawiścią. Mężczyzna po świętach stanie przed sądem. Resztę życia może spędzić za kratkami.