18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uważajcie!

Straszliwa śmierć matki 4-ki dzieci. Myślała, że to zmęczenie

24.05.2021  17:59
Matka 4-ki dzieci zmarła straszną śmiercią
Matka 4-ki dzieci zmarła straszną śmiercią Fot: hafizi/Shutterstock

Straszliwa śmierć matki czwórki dzieci pochodzącej z Walii. Kobieta czuła się zmęczona i poddenerwowana - była przekonana, że to nic poważnego. Niestety, poprzez zignorowanie objawów spadło na nią najgorsze nieszczęście.

Suzanne Stoakes pracowała w domu opieki w Walii. Pewnego dnia po powrocie z miejsca pracy 50-letnia matka czwórki dzieci zaczęła mieć trudności z oddychaniem i pomyślała, że może cierpieć z powodu niepokoju.

Tym bardziej że ostatnie miesiące były dla niej bardzo stresujące ze względu na pandemię koronawirusa i stan jej pacjentów. Któż z nas w czasie zarazy nie zmagał się z wysokim poziomem lęku i niepokoju? Gdybyśmy za każdym razem, kiedy się tak czujemy, chodzili do lekarza - służba zdrowia padłaby natychmiast.

Matka czwórki dzieci zmarła w strasznych okolicznościach

Jednakże często warto zaryzykować niepotrzebną wizytę u medyka, by uchronić się przed ewentualnymi dramatami. Suzanne Stoakes, zamiast udać się do lekarza, na początku maja zadzwoniła do swojego najstarszego syna, zdradzając mu, że nie czuje się najlepiej. 

Tej nocy poszła spać, a rano zadzwoniła moja młodsza siostra i powiedziała, żebym przyszedł i spojrzał na mamę, ponieważ nie czuła się dobrze. Leżała w łóżku i z trudem łapała oddech. Zadzwoniliśmy do przychodni i przez chwilę rozmawiała z lekarzem przez telefon, a on powiedział, że może to być niepokój i że dadzą jej leki uspokajające

- relacjonuje syn zmarłej.

Niestety, pół godziny później 50-latka przestała oddychać zupełnie. Była wtedy pod opieką młodszych dzieci. Niestety, mimo ich natychmiastowej reakcji i szybkiej akcji ratowników medycznych - kobiety nie udało się uratować. Zmarła miesiąc przed swoimi 51. urodzinami.

Zrobili sekcję zwłok i odkryli, że miała zakrzepicę żył głębokich, która spowodowała zator w płucach

– mówi Ashlee, najstarszy syn kobiety.

Zmarła była osobą bardzo zdrową i nigdy wcześniej nie chorowała. Taki rozwój sytuacji to głęboki szok dla całej jej rodziny. Warto pamiętać, że nasze zdrowie jest najważniejsze i niektóre regularne badania mogą pozwolić nam wykryć wszelkie, niepokojące zmiany, które pojawiają się w organizmie.

logo Tu się dzieje