18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.
Trwają prace serwisowe. Zapraszamy wkrótce

Mały błąd i po chłopie...

Straszna śmierć w Korei. Zostały po nim tylko buty

Wojciech Kozicki
24.09.2020  16:57
Korea Północna i kolejna osoba zabita. Wystarczył mały błąd...
Korea Północna i kolejna osoba zabita. Wystarczył mały błąd... Fot: Facebook/China Daily

Życie w Korei Północnej grozi śmiercią. Kim Dzong Un, jego siostra i podwładni nie mają litości nawet dla przypadkowych osób z Korei Południowej. Media donoszą, że w komunistycznym kraju dokonano potwornego morderstwa jak z horroru.

Korea Północna to piekło na Ziemi. Przekroczenie granicy tego kraju, nawet przypadkiem, oznacza straszną śmierć. Przekonał się o tym urzędnik z Korei Południowej zajmujący się rybołówstwem. Na łodzi patrolowej zapuścił się na północnokoreańskie terytorium w pobliżu granicy obu Korei. Zostały po nim tylko buty.

Śmierć w Korei Północnej

Jak donosi BBC, żołnierze z Korei Północnej mieli zamordować południowokoreańskiego urzędnika u wybrzeży wyspy Yonpyong.  47-latek łowił ryby w nieodpowiednim miejscu i został zastrzelony.

Ciało urzędnika polano benzyną i spalono. Odnaleziono jego łódź, a niej buty zmarłego. Korea Południowa podaje, że prawdopodobnie próbował uciekać i dopłynąć o własnych siłach na wody Korei Południowej.

Korea Południowa twierdzi, że urzędnik na pewno został zamordowany. Korea Północna jeszcze nie skomentowała jego śmierci. BBC przypomina, że północnokoreańskie wojsko ostro kontroluje granice swojego kraju i żołnierze prawdopodobnie otrzymali rozkazy, by strzelać bez ostrzeżenia.

 

Przeczytaj więcej
Trwają prace serwisowe. Zapraszamy wkrótce
Komentarze