18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Apetyt na śmierć?

Strzelanina w McDonald's. Szokujący powód krwawej jatki

Wojciech Kozicki
08.05.2020  09:01
Strzelanina w McDonald's w USA
Strzelanina w McDonald's w USA Fot: YouTube/The Oklahoman

Kryzys gospodarczy i koronawirus wymuszają na firmach rozwiązania, które nie zawsze podobają się klientom. Restauracja McDonald's w USA wydawała posiłki jedynie na wynos, więc zdenerwowana miłośniczka fast foodów otworzyła ogień z broni palnej.

Kolejna strzelanina w USA. Trwa odmrażanie gospodarki, a McDonald's w Oklahoma City już działa, chociaż wydaje jedzenie jedynie na wynos. Pewnej kobiecie taki posiłek był nie w smak. Gloricia Woody zrobiła awanturę w restauracji i została wyproszona przez pracowników lokalu. To była jednak dopiero przystawka przed dramatem.

Głodna wrażeń?

Po chwili nerwowa konsumentka fast foodów wróciła. Tym razem Gloricia Woody miała ze sobą pistolet. Kapitan miejscowej policji Larry Withrow oświadczył amerykańskim mediom, że otworzyła ogień do pracowników McDonald's. Raniła cztery osoby. Jedna została postrzelona w ramię, a dwie raniły odłamki. Jeden z pracowników lokalu ma też urazy głowy, ale nie wiadomo jeszcze, czy to efekt bezpośredniego trafienia. Stan wszystkich poszkodowanych jest stabilny.

Kobieta została aresztowana i usłyszy zarzuty. 32-latka tłumaczyła później, że nie wiedziała, iż restauracja była zamknięta. Jej zdaniem, została zaatakowana przez pracowników restauracji, gdy chciała złożyć zamówienie.

Jak podaje Wprost.pl, do incydentu odniósł się już dyrektor generalny McDonald's Chris Kempczinski w programie „Good Morning America”. Jego zdaniem  to „ohydna zbrodnia” i zwrócił uwagę na rosnące w całym kraju napięcie z powodu obostrzeń.

Strzelanina w McDonald's - masakra przez zamówienia na wynos?

 

Przeczytaj więcej
Komentarze