18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Podróżnik ma wystrzałowy pomysł

Masakra w kościele! Cejrowski: "Piękna strzelanina"

08.01.2020  17:01
Dostęp do broni palnej w Polsce? Cejrowski chce, by Polacy mogli zabijać
Dostęp do broni palnej w Polsce? Cejrowski chce, by Polacy mogli zabijać Fot: Twitter, East News/Mariusz Gaczynski

Wojciech Cejrowski znany jest z tego, że ma ostre i do bólu konserwatywne poglądy. Tym razem na jego celowniku znalazła się niedawna strzelanina w kościele w Teksasie. Okazuje się, że zdaniem bosego podróżnika to była piękna masakra!

Niedawna krwawa tragedia w Teksasie nie wszystkich wzruszyła. 30 grudnia w USA, w kościele w miasteczku White Settlement, wybuchła strzelanina, w której zginęły 3 osoby. Wojciech Cejrowski powiedział w internetowej audycji, że była to „piękna strzelanina”.

Strzelanina w kościele w Teksasie

Jak podaje NRA, napastnik w kościele wyciągnął broń i zaczął strzelać do ludzi, a dokładnie po 3 sekundach był już martwy. Okazało się, że 3 parafian, którzy byli uzbrojeni, stanęli do walki z napastnikiem. Zdążył zabić co prawda dwóch z nich, ale sam również poniósł śmierć. W świątyni znajdowało się wówczas 240 parafian.

Amerykańskie media przypominają przy okazji o strzelaninie w kościele w Sutherland Springs w 2017 roku. Wówczas psychopaty nikt nie powstrzymał i zabił 20 osób, a następnie popełnił samobójstwo.

Przepiękna strzelanina. Przepraszam, przepiękna w pewnym sensie. Wstaje facet z ławki i wyciąga strzelbę, ale w ciągu 6 sekund został zastrzelony w głowę. Pierwsza osoba wstała i zaczęła wyciągać broń, ta akurat zginęła. Druga osoba zastrzeliła napastnika. Żadna policja nie przyjeżdża w 6 sekund – zachwyca się Cejrowski.

Komik-podróżnik zachęcił, by obejrzeć w sieci wideo ze strzelaniny, które trafiło do sieci. Uważa, że to "koronny i ostateczny argument", by Polacy mieli powszechny dostęp do broni.

Cejrowski od dawna postuluje, by każdy mógł mieć broń, bo "skoro ma prawo do życia, to powinien mieć również prawo do jego obrony".

Zabije choćby nożem. Świra się nie powstrzyma od zabijania przez to, że mu się odbierze prawo do posiadania broni. To powinno być prawo przyrodzone - powiedział Wojciech Cejrowski.

Strzelanina w USA w Teksasie - WIDEO:

logo Tu się dzieje