18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące WIDEO

Strzelanina na meczu. Psychopata jest na wolności!

Wojciech Kozicki
16.11.2019  14:05
Atak w USA - napastnik z bronią i strzelanina na meczu
Atak w USA - napastnik z bronią i strzelanina na meczu Fot: YouTube

Kolejna strzelanina w USA. Tym razem uzbrojony napastnik otworzył ogień podczas meczu futbolu amerykańskiego. Do sieci trafiło nagranie wideo z jatki.

Strzelanina i panika w New Jersey. Gdy rozgrywany był mecz futbolu amerykańskiego, w którym mierzyły się drużyny licealne z Pleasantville i Camden (Pleasantville High School,  Camden High School), podczas trzeciej kwarty napastnik otworzył ogień na trybunach. Świadkowie zeznają, że nie wszyscy od razu zorientowali się, że to była strzelanina i myśleli, że ktoś odpalał petardy.

Kibicie i zawodnicy wpadli w panikę i natychmiast zaczęli uciekać. Niektórzy skakali przez ogrodzenie, a inni kładli się na ziemi. Mężczyzna z bronią postrzelił 2 osoby, które obecnie znajdują się w stanie ciężkim. Wiadomo, że jedną z tych poszkodowanych osób jest dziecko.

Policji wciąż nie udało się złapać napastnika, a szef policji oświadczył, że nadal zbierane są informacje na temat dramatu.

Na miejscu znajdowało się wielu policjantów i karetka pogotowia, bo to obowiązek podczas takich meczów – napisał na Twitterze Mike Frankel.

Strzelanina na meczu w USA - WIDEO:

Przeczytaj więcej
Komentarze