18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje o masakrze

Strzelanina w USA. Policja: wiele ofiar

Wojciech Kozicki
16.04.2021  07:51
Strzelanina w USA. Policja z Indianapolis mówi o wielu ofiarach
Strzelanina w USA. Policja z Indianapolis mówi o wielu ofiarach Fot: Planeta.pl

Kolejna strzelanina w USA. Tym razem do masakry doszło w Indianapolis przed placówką firmy FedEx. Niestety, amerykańskie służby potwierdziły, że „jest wiele ofiar strzelaniny”. Przekazujemy najnowsze informacje o strzelaninie w Stanach Zjednoczonych.

Znowu strzelanina w USA, tym, razem w stanie Indiana. Jak informuje policja w Indianie, do masakry doszło w czwartek przed północą, więc około godziny 6:00 czasu polskiego. Strzały padły przed placówką firmy kurierskiej FedEx, zlokalizowanej nieopodal lotniska.

Strzelanina w USA. Policja z Indianapolis mówi o wielu ofiarach

Służby informują, że w wyniku strzelaniny ucierpiało wiele osób. Autostrada w pobliżu miejsca zdarzenia jest zablokowana w obu kierunkach. Jak wynika z informacji podanych przez fox23.com, policja zjawiła się na miejscu zdarzenia i doszło do wymiany ognia z osobą, która wcześniej oddała nieokreśloną liczbę strzałów.

Ludzie dzwonili na numer 911, donosząc, że ktoś strzelał przed budynkiem firmy FedEx. Później strzelec miał przenieść się do wnętrza siedziby firmy. Świadkowie donoszą o szaleńcu uzbrojonym w broń automatyczną, który ranił wiele przypadkowych osób. Fox News donosi natomiast, że strzelec popełnił samobójstwo, raniąc się z własnej broni, ale ta informacje nie została jeszcze potwierdzona oficjalnie przez policję.

Policjanci z Indianapolis są na miejscu i prowadzą działania pod kątem masowej liczby ofiar. Zbierane są informacje – oświadczył rzecznik prasowy USA.

Znowu strzelanina w USA [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze