18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra w Chicago

Strzelanina w USA. Dziecko zabite przed McDonald's

Wojciech Kozicki
19.04.2021  07:53
Strzelanina w Chicago, śmierć dziecka przed McDonald's
Strzelanina w Chicago, śmierć dziecka przed McDonald's Fot: Chicago Sun-Times/Associated Press/East News

Kolejna strzelanina i morderstwo w USA. W Chicago 7-letnia dziewczynka Jaslyn została zabita z broni palnej przed restauracją McDonald’s na parkingu. Ojciec dziecka Jontae Adams został ciężko ranny

USA i kolejna strzelanina. Jak potwierdziła policja w Chicago, 7-letnia dziewczynka została zastrzelona w niedzuielę na parkingu restauracji McDonald’s. 28-letni ojciec dziecka został poważnie ranny. Służbom na razie udało się ustalić motywów działania sprawców, nie zostało dokonane żadne aresztowanie.

Strzelanina w Chicago, śmierć dziecka przed McDonald's

Jak podaje Radio ZET, Jontae Adams i jego córka Jaslyn jechali samochodem w dzielnicy Homan Square. W momencie, gdy znajdowali się na wspomnianym parkingu, zostali ostrzelani z broni palnej. Wiadomo już, że dziewczynka została postrzelona kilkukrotnie i przewieziono ją do szpitala, gdzie stwierdzono zgon. Mężczyzna został trafiony w tułów, przebywa w tym samym szpitalu w stanie określanym jako ciężki.

Pracownik McDonald's, który poprosił o zachowanie anonimowości, powiedział "Chicago Sun-Times", że dwie osoby wysiadły z szarego samochodu w przejeździe i zaczęły strzelać do samochodu Adamsa – informuje radiozet.pl.

To kolejna strzelanina w USA w ostatnich dniach. W czwartek strzały padły nieopodal lotniska przed placówką firmy kurierskiej FedEx w Indianie. Policja poinformowała o masowej liczbie ofiar.

USA. Strzelanina przed McDonald's w Chichago [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej